reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

elala - nie zaszkodzi t rosa. ale ty masz dowcipny ten progestron? doustnie nie powinno byc problemu i mozna z powodzeniem zamienic
Lolitka nie w UK :wściekła/y: jak zadzwonilam do kloniki i zyjasnilam w czym rzecz to pani powiedzila mi ze nie mam wyjscia no chyba ze zamierzam odstawic ale ta decyzje musze podjac sama:szok: Oczywiscie ze se przecierpie. Poradze sie mojego gina w poniedzialek a poki co to sprobuje w polskim sklepie kupic tantum R i pouzywac na zmiane z rumiankiem ktory do tej pory przynosil troche ulgi.
 
reklama
Elala: toc mozna se kupic na necie doustna lutke. Ja tez w pl nie mieszkam i kombinuje. Ja bym nie cierpiala tylko se szybko cos innego kupila
 
Elala bardzo dobrze Cie rozumiem. Gdybym nie miała jutro umówionej wizyty to dzisiaj po akcji bólu zaraz po zażyciu bym błagała lekarza o ratunek. A z tą zamianą to jest tak, że ja nawet estrofem mam dowcipnie bo tam się lepiej wchłania i lepiej jest tak brać niż doustnie. Doustnie dużo mniejsze wchłanianie. Także lepiej na własna rękę nie zamieniać.
 
Dziewczyny, jestem już po transferze. Podano mi 2 piękne blastusie, endometrium lekarz określił jako imponujące - 13,4 mm. Ale niestety jest i zła wiadomość, na chwilę obecna nie mam nic do mrożenia bo pozostałe z 7 zarodków nie osiągnęły jeszcze odpowiednich rozmiarów :-( mają w tej sprawie jeszcze dzwonić jeśli się coś zmieni.
Z babelkami w brzuszku czuje się dużo razniej :-) teraz leże plackiem i czekam 11 dni (28.10) do testu z krwi ... I modlę się żeby się udało :-)
 
witajcie dziewuszki ja cały czas nie moge sie otrząsnąć po tej wiadomości!:szok:we wtorek jade słuchać serduszek! dziewczyny myślicie .że dalej ciąże moge prowadzić w swoim mieście? pani szcz. powiedziałą mi ze ona nie prowadzi ciąż! tylko leczy i pomaga więc i tak byłby to inny gin. bo powiem wam że mam 100km do kliniki:-) teraz to spoko ale później!!!!!
 
Hej dziewczyny!
Melduję, że wracam do gry. Od dziś zaczęłam stymulację do kolejnego ivf, tym razem idę krótkim protokołem, więc za jakieś 2 tygonie bedzie już transfer:tak: Sprawy niespodziewanie szybko się potoczyły i jeszcze jestem w szoku że to już:-D
Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę;-)
 
Alegra nie martw sie ze nie bylo co do zamrozenia dbaj o Te co masz w brzuszku :)
Elcia Zycze milego sluchania ;)
Roxii trzymam kciuki powodzenia
Krolowa Fal powodzenia na jutrzejszej wizycie u mnie jeden sie zagniezdzil dokladnie 6 tydz I juz slyszalam serduszko :)))))))

Pozdrawiam goraco wszystkie :) xx
 
reklama
Do góry