reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hehe no widzisz to masz prawie jak ja ja sledzie zagryzam czekolada jest pyszne ;)
@gosia321 polecam Ci kanapkę siorki jak w ciazy była - podobno pycha - mnie rosło. Chleb- masło-dżem- śledź- ser żółty- dżem. w wersji bialkowej ser żółty zmieniała na twaróg. A Ty sobie dorzuć czekoladę na samą górę. :DUfffff moja wątroba.
 
@gosia321 polecam Ci kanapkę siorki jak w ciazy była - podobno pycha - mnie rosło. Chleb- masło-dżem- śledź- ser żółty- dżem. w wersji bialkowej ser żółty zmieniała na twaróg. A Ty sobie dorzuć czekoladę na samą górę. :DUfffff moja wątroba.
Hdhe powiem ci ze moglo by przejsc bo normalnie uwielbiam kanapki z serem i dzemorem truskawkowym takze mysle ze i sledz by tam pasowal. Choc wydaje mi sie ze sledzie juz sie mojemu bablowi znudzily bo juz mi po nich troszku dziwnie. Sprawdze dzis na imieninach u taty ;) czy dalej nam smakuja. Przez 3 tygodnie jadlam codziennie ;)
 
reklama
Justyna A masz lekkie pobolewania jak na okres Czy zero objawów przy takiej becie?
No właśnie prawie nic i tak jest od początku, w okolicy pierwszej pozytywnej bety w poniedziałek miałam jakieś małe kłujki a później cisza, dzisiaj jakoś takie miałam uczucie jakby kolki w macicy. Dopiero zaczynają mnie piersi pobolewać. Dlatego byłam pewna, że się nie udało i eksperymentowałam z sikaczami od chyba 4 dpt.
 
Do góry