reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, 8dpt 4-dniowego. Zrobiłam dzis sikańca, nie wytrzymałam. Jakiegoś superczulego, od 10 bety podobno wykrywa. Jedna kreska. Chyba pozamiatane :( :( :(
Jutro polece do labu na bete z krwi ale nie mam złudzeń...
sikańce oszukańce! wychodzą zazwyczaj dopiero w 10dpt czterodniowego więc nie miał prawa wyjść i tyle! idź na betkę!
 
Julka dla mnie sprawa jest prosta była ciąża będzie ciąża. Byłaś już w naturalnej ciąży więc zachodzisz trzeba tylko czekać na ten właściwy zbieg okoliczności. Miałaś histetoskopie na to endometrium? Macie mrozaki? Niestey jak pokazuje to forum niepłodność jest tragedią i jeszcze jak się uda to też może być różnie. Byłaś u Paśnika? Masz te badania czary-mary co dziewczynki piszą z immunologii. Może tam tkwi problem skoro na pewnym etapie to staje w rozwoju. Juleczko bardzi mi przykro nawet nie chcę myśleć co czujesz ale zachodzisz a to bardzo dużo.
 
Dziewczyny, 8dpt 4-dniowego. Zrobiłam dzis sikańca, nie wytrzymałam. Jakiegoś superczulego, od 10 bety podobno wykrywa. Jedna kreska. Chyba pozamiatane :( :( :(
Jutro polece do labu na bete z krwi ale nie mam złudzeń...
Mi ostatnim razem nie wyszedl rownie czuly sikaniec w 8dpt a w 9dpt beta byla 40 [emoji5] musisz wierzyc w swojego kropka [emoji4]
 
Wez przestan, mam znajome co w normalnych ciazach robily testy "prawidlowo" czyli po 14 dniach od owu i czesto im nie wychodzily, dopiero gdzies 20 dpo nawet zaczynaly, wierzysz ze one mialy bete ponizej 10 wtedy? :) Wlasnie dlatego ja nie chce robic zadnych sikancow zeby sobie nie mieszac w glowie... Co ma byc to bedzie jesli jestesmy to nikt nam tych ciaz nie zabierze, juz tyle sie naczekalysmy ze te kilka dni to jest pikus :)
I to jest bardzo dobre podejscie [emoji4]
 
reklama
Do góry