reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak. Mi dr przepisała, bo po każdym transferze w okolicach terminu prawdopodobnej implantacji zarodka miałam bardzo silne skurcze, a nic innego nie działało. Te tbl brałam 3x1do wizyty serduszkowej (o ile dobrze pamiętam: ).
I wtedy transfer się udał? Pogadam z Paligą o zastosowaniu tego leku.
 
Cześć
Byłam dziś na pierwszym usg , był to 6.1 dzien , był zarodek 2.8 mm serduszko tez biło. Moja beta jakaś taka nie za wysoko bo w 21 dpt była 5800 (czyli doscu mało przyrosty na poziomie 68%) i jakoś tak nie potrafię się do końca cieszyć , lekarz mówi ze beta na tym etapie nie ma żadnej wartości diagnostycznej bo nie wydziela ja zarodek.

Słuchaj dr:) Na pewnym etapie beta zwalnia, dlatego się jej już nie bada, bo tylko się można niepotrzebnie zestresować. Teraz usg jest wyznacznikiem. Gratuluję serduszka:)
 
Chyba zaczynam fiksować :(
Ja też trochę wariuję,odebrałam wyniki i nie ma szału (jak na 11tc to wyniki trochę niskie...prg 29,estr 1400,i podkusilo mnie,żeby zrobić ostatni raz betę 41000...sama jestem sobie winna w sumie bo bety nie musiałam robić,a teraz się martwię że jest za niska)
wizyta dopiero o 17.40...tylko spokój jest potrzebny,ale jak go osiągnąć?...
 
Ja też trochę wariuję,odebrałam wyniki i nie ma szału (jak na 11tc to wyniki trochę niskie...prg 29,estr 1400,i podkusilo mnie,żeby zrobić ostatni raz betę 41000...sama jestem sobie winna w sumie bo bety nie musiałam robić,a teraz się martwię że jest za niska)
wizyta dopiero o 17.40...tylko spokój jest potrzebny,ale jak go osiągnąć?...

Sama sobie odpowiedziałaś...spokój można osiągnąć, nie robiąc niepotrzebnych badań:) Beta w 11tc? Po co? Estradiolu też nie rozumiem. Prg zależy w jakich jednostkach masz. Jak ng/ml to bardzo ładny:)
 
Sama sobie odpowiedziałaś...spokój można osiągnąć, nie robiąc niepotrzebnych badań:) Beta w 11tc? Po co? Estradiolu też nie rozumiem. Prg zależy w jakich jednostkach masz. Jak ng/ml to bardzo ładny:)
Prg w ng/ml.Było 35,7.No mam nadzieję,ze wszystko bedzie ok,na razie zapijam stres koktajlem jogurtowym z jagodami.Trochę pomaga :-)
 
reklama
Do góry