reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bosze czy faceci sa z marsa. Ale mnie dzis emek wkurwil normalnie z godzine sie z nim kucilam az relanium musialam sobie zapodac wrrr
Ide spac
Ehh powinien Ci teraz ustepowac zamist sie klocic, na kazdym kroku. Nie mozesz sie stresowac [emoji52] olej chlopa, oni sa czasem total oderwani od rzeczywistosci, najwazniejsza jestes teraz Ty i Bąble
 
Mam pytanie, ile czasu u Was trwa transfer i jak to wygląda? U mnie jest tak, że wołają na salę zabiegową, gdzie jest łóżko z samolotem. Jest okienko, przez które embriolog pyta o dane moje i męża. Po chwili podaje strzykawkę z zarodkami. Położna przykłada usg do brzucha i kilka sekund później widać na usg jak do macicy wpływa płyn. Następnie kilka chwil się leży. Podjeżdża łóżko na kółkach, trzeba się delikatnie przenieść na to łóżko i wiozą do innej sali, gdzie trzeba leżeć pół godziny. Po 15 minutach można wstać do toalety
U mnie bylo bardzo podobnie, z tym M wchodzil razem ze mna na sale z samolotem, a przed transferem jest polaczenie z labem embiorlog gdzie babka omawia wyglad zarodka ktory wybrano do tego transferu. A po wszystkim doslownie kilka minut lezenia na fotelu ginekologicznym i wypad [emoji6] bez lezenia na innej sali, o ktorym Ty piszesz [emoji5]
 
Ok rozumiem. Jesli daja go na przeziebienia/zapalenia zatok, to kojarze go. I chyba miewalam po nim rewolucje jelitowe i grzybki na dole [emoji6]
Kuzwa.
Faktycznie, mogę mieć też. Brałam ten antybiotyk miesiąc temu i teraz. A dodatkowo biorę ten steryd. Czy po transferze można brać dopochwowo jakiś iladian, czy coś takiego?
 
Mam pytanie, ile czasu u Was trwa transfer i jak to wygląda? U mnie jest tak, że wołają na salę zabiegową, gdzie jest łóżko z samolotem. Jest okienko, przez które embriolog pyta o dane moje i męża. Po chwili podaje strzykawkę z zarodkami. Położna przykłada usg do brzucha i kilka sekund później widać na usg jak do macicy wpływa płyn. Następnie kilka chwil się leży. Podjeżdża łóżko na kółkach, trzeba się delikatnie przenieść na to łóżko i wiozą do innej sali, gdzie trzeba leżeć pół godziny. Po 15 minutach można wstać do toalety

W Ciechocinku wchodzisz na salę, przedstawiasz się embriologowi, dr zakłada wziernik i wszystko przygotowywuje, woła na embriologa że już, embriolog daje strzykawę, dr szybko robi transfer i oddaje strzykawę, embriolog sprawdza czy strzykawa pusta i krzyczy "transfer udany":) Dostajesz kocyk na nóżki i leżysz ok 15 minut, a potem wypad do domu:)
 
Mam pytanie, ile czasu u Was trwa transfer i jak to wygląda? U mnie jest tak, że wołają na salę zabiegową, gdzie jest łóżko z samolotem. Jest okienko, przez które embriolog pyta o dane moje i męża. Po chwili podaje strzykawkę z zarodkami. Położna przykłada usg do brzucha i kilka sekund później widać na usg jak do macicy wpływa płyn. Następnie kilka chwil się leży. Podjeżdża łóżko na kółkach, trzeba się delikatnie przenieść na to łóżko i wiozą do innej sali, gdzie trzeba leżeć pół godziny. Po 15 minutach można wstać do toalety
początek tak samo, bez leżenia na innej sali od razu po zejściu z samolotu można sikać i do domku :) pilnować maluszka :)
 
reklama
To nie lepiej zrobić posiew niż katować organizm antybiotykami? Jeden raz to jeszcze ujdzie, ale jak jest transfer za transferem to moim zdaniem nierozsądne.
Mozna w ten sposob niezle wyjalowic organizm. Ja przez takie czeste branie antyboli na zatoki (pozniej sie okazalo ze powinnam przejsc zabieg udrazniania, bo podloze zapalen lezy w mechanicznej budowie zatok), nabawilam sie przerostu zlej flory bakteryjnej w jelitach. Okropnie uciazliwa przewlekla dolegliwosc..
 
Do góry