reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny - z czasem przez to wszystko człowiek głupiej:szok: byliśmy wczoraj z m@łzowina na zakupach , weszłam do sklepu mocno dzieciecego po lale szmacianke dla siostrzenicy i ... nigdy, nie podniecały mnie rzeczny dla niemowląt - a wczoraj patrzę stoi zajebisty wózek za bagatela 6 tysi :(- popatrzyła na niego z sentymentem i wyszliśmy. W aucie mówię do m@łza , "kurna musimy szybko zajść w ciążę bo mi ten wózek wykupią" cisza ... quwa jakby to było takie łatwe - ehhh:growl: no nic - po pracy śmigamy popływać kajakiem trzeba czerpać ile się da witaminki D , a w ciąży będzie ciężko wiosłowć ( ale mam marzenia) :szok:
uwielbiam kajaki też bym pokajakowała ale nie mogę mam odpoczywać przez te głupie torbiele...
 
Hej, jestem 6dpt, biorę 3×1 duphaston, estrofem, Luteine + do tego 2x1/2 medrol i Acard. Od 3 dni nie mogę dotknąć się do piersi, nawet koszulka mnie boli :( czy też tak mialyscie? To skutek uboczny hormonów czy może dobra oznaka, że Kropki wiją sobie gniazdko? Betuje we czwartek, nie ma opcji żebym skusiła się wcześniej...
raczej efekt progesteronu też tak mam
 
Dzwonili z lab. Wszystkie 6 sie zaplodnilo i poszlo do crio. Numer 5 przyspieszyl i bardzo ladnie sie podzielil, tak jak pierwsze cztery, ktore sa juz zamrozone a 6 jest dobry, ale potrzebowal troche dluzej. Boze, jak mi ulzylo, az sie poryczalam wewnetrznie.

Pytalismy sie tez co do metod zaplodnienia. Nie wiem na ile embriolog sie zna, ale powiedzial, ze nad PICSI mozna i powinno sie wtedy zastanawiac jak zostaja mniej niz dwa zarodki z wielu. Wtedy warto przeprowadzic ta metode, aczkolwiek nie daje ona gwarancji, ze do jajka dostanie sie morfologicznie dobry plemnik. Rzekomo moze przyplatac sie rowniez kiepski.

Aha, pytalismy tez o wojownikow M. Info takie, ze jest w czym wybierac i nie jest tak zle, ze nawet jest lepiej niz myslelismy. Wiec te wszystkie zmiany i suplementacja naprawde poskutkowaly.

Teraz biore sie za siebie i mam nadzieje, ze w sierpniu podejdziemy do transferu :)
Super wiesci! [emoji173] [emoji173]
 
reklama
Do góry