reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny, u mnie też masakryczny upał, jednak lepiej jak jest gorąco niż zima. Zaraz wciagam summamed a jutro transfer. Trochę się stresuję.
Weź probiotyki bo to dziadostwo straszne jest. Ja nigdy nie miałam problemu po antybiotykach. .. A po tym ledwo zdazyłam do toalety ;-)
 
reklama
Weź probiotyki bo to dziadostwo straszne jest. Ja nigdy nie miałam problemu po antybiotykach. .. A po tym ledwo zdazyłam do toalety ;-)
Okropny jest. To już 4 transfer, więc czwarty raz go biorę. Pytałam lekary, czy to nie przesada tak często brać, bo po nim mam wrażenie, że umieram. Jednak ona nie widzi przeciwwskazań.
 
Bosze czy faceci sa z marsa. Ale mnie dzis emek wkurwil normalnie z godzine sie z nim kucilam az relanium musialam sobie zapodac wrrr
Ide spac
 
reklama
Mam pytanie, ile czasu u Was trwa transfer i jak to wygląda? U mnie jest tak, że wołają na salę zabiegową, gdzie jest łóżko z samolotem. Jest okienko, przez które embriolog pyta o dane moje i męża. Po chwili podaje strzykawkę z zarodkami. Położna przykłada usg do brzucha i kilka sekund później widać na usg jak do macicy wpływa płyn. Następnie kilka chwil się leży. Podjeżdża łóżko na kółkach, trzeba się delikatnie przenieść na to łóżko i wiozą do innej sali, gdzie trzeba leżeć pół godziny. Po 15 minutach można wstać do toalety
 
Do góry