reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na p/c przeciwplemnikowe mąż mógłby łykać steryd. Możesz zapytać na wątku o poronieniach, ktorejś dziewczynie się udało po takim leczeniu męża, tylko nie pamiętam nicku. Jolancik, ty bidulo zrób to ivf, nie ma się czego bać, już tyle czasu walczysz. Skróć sobie tą męczarnię :* Dziewczyny z Polnej tu jakies są. Np @encka86 i wiem, że ktoś jeszcze ale tez nie pamiętam :)
Dziękuję za odp. Póki co to męża czeka leczenie u androloga i w tym czasie będziemy co nie co odkładać. Mam nadzieję że uda się zacząć całą procedure chociaż z końcem roku.
 
Dziewczyny, dyskusja wśród lekarzy jest na temat immunologi. Słyszałam że wielu nie uznaje immunologi, że jest niepotrzebna. Jak widać na forum jest wiele ciąż, po konsultacjach z lekarzami immunologami.

Leczenie immunologiczne jest drogie, ale warte poświęcenia czasu. Cel osiegnac każda Chce.

Idąc do lekarza immunologa na co trzeba być przygotowanym?
Czy jakieś badania ze soba mieć?
Dziewczyny tu piszą, że warto jechać z dotychczas zebraną dokumentacją i lekarz oceni jakie badania warto wykonać.
 
Małgosiu, miałam standardowe badania przed inv. Nic poza tym.
Przed 1 podejściem lekarz ginekolog (nie z kliniki leczenia niepłodności) zalecił mu zbadanie przeciwcial przeciwjadrowych ANA (TU Wykryto przeciwciała) i od razu skierowano na PPJ ANA4 ( TU wyszło kontrola (ws) silnie pozytywna. Poza badaniami do inv miałam antytrombine III tu wynik ok, i białko C podwyższone. Homocysteina, CA 125 też wyniki ok. A tak to wszystkie bakterie, posiewy, chlamydie, wzw, toksoplazmy, rubelle, cytomegalie,
No to juz ana sa do przeleczenia przez immunologa
I bialko c powinnas byc na heparynie tak mi sie wydaje
 
Norma dotyczy prawidłowej ciąży. Umów się na USG żeby zobaczyć co tam się dzieje.
Jestem umówiony w następny czw. 2 lata temu zaszłam naturalnie i poronieniam i była taka sama sytuacja , te same wartości tydz coazy i taki sam przyrost bety na poziobie 66%.
No cóż zobaczymy ,
za 2 mc biorę ślub i miałam nadzieję że może od losu dostaliśmy taki prezent cudowny


W
 
@Hooope86 a daleko masz do ciechocinka? Kultowy dr G jest też andrologiem, wierzy w immunologię i nie ukrywajmy - ceny mają naprawdę niskie, a labo ponoć dobre. Po drodze zahaczasz o Czechy i tanie jak barszcz leki i w 10tys mieścisz się z procedurą :) Do tego Paśnik - 2 wizyty + badania - ok 1500zł, leki pewnie jakaś taniocha i heja śmigasz z brzuszkiem ;)
 
reklama
Moje skarbnice wiedzy - czytam co tu jeszcze za badania zrobic i przewija sie tu badanie przeciwciał przeciw plemnikowych - i tak myślę - bo nie mieliśmy tego zlecanego ,czy nie zrobic sobie i małżowinie tych badań ? Wyniosą coś one ? @gosia321 nadal trzymam ✊✊✊✊✊✊✊✊i umowilam się do twojego lekarza cudotwórcy . zreszta umowilismy sie tez w ciechocinku i podejmiemy decyzję dopiero . ( dla nas dalwko ten ciechocinek bo 720 km - ale po marzenia trzeba iść .
My tez to badanie robilismy. Do kogo umowiliscie sie w Ciechocinku?
 
Do góry