reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja od początku do dziś tj. 30tc ❤ nie mogę zapachu pieczonych udek bo zaraz mi niedobrze..mam taki wstręt , Że aż mnie dziwi :laugh2:

Najgorsze że 2 tyg przed transferem kupiłam 5 wiejskich kur, zdążyłam zrobić rosół z 2 nóg, a reszta zalega w zamrażalniku:sorry2: i teraz nie mam gdzie truskawek upchnąć. A końca tego kurczakowstrętu nie widać:rofl2:
 
Mi tez pomagal imbir na poczatku mocny !!! Ale jak zaczely nasilac sie mdlosci to tylko opaski akupresurowe pomagaly i to mega. Obecnie uzywa ich pracownica i musze sie zapytac jak na nia dzialaja :)
Co to za opaski? W aptece się je kupuje? Ja po imbirze nie poczułam różnicy :no2: Dziewczyny wstawiaja tu dzisiaj takie apetyczne fotki, a ja nawet na nie patrzeć nie mogę...
 
Do którego dpt bralyscie medrol ?
Ja mam wizytę 41 dpt i mam nadzieje ze wtedy powie żebym odstawiła :/ wyglądam jak zul po melanżu miesięcznym
Eee no przestan ja juz2.5 miesiaca na encortonie i bede brac do 12 tygodnia ciazy. Mialas go w zwiazku z problemami immuno czy poprostu na wszelki wielki dany przez klinike ?
 
reklama
Do góry