reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam.
W dniu punkcji okazało się, że u partnera nie znaleziono żadnych plemnikow ( biopsja jąder ).
Jesteśmy umówieni na do lekarza na dalsze leczenie .
Jakąś porady jak wzmocnić nasienie ?.
Czy któraś z Was korzystała z nasienia innego dawcy ?
Hej, u nas co prawda w trakcie biopsji znaleziono plemniki ale słabiaki. W związku z tym część jajeczek zdecydowaliśmy zapłodnić nasieniem dawcy. Mieliśmy 4 zarodki z 3 doby (pozostałe nie dały rady się rozwinąć) z mężowych plemników, które podane w dwóch transferach dały ciążę biochemiczną. Raz miałam blastkę z nd podaną i transfer nieudany. Teraz czekam na kolejny transfer z blastkami z nasienia dawcy(zostały nam już tylko 2 zarodki).
Podsumowując u nas na razie in vitro z nasieniem męża nieudane. Jestem niezadowolona z kliniki i do kolejnej procedury będę podchodzić w innej.
U @tamiza jest też problem z męskim nasieniem i ona jest w ciąży. Ona z mężem są w tej klinice, do której ja chcę przejść.
Tam mają jakieś lepsze podłoża oraz robią zapłodnienie na świeżo, czyli punkcja i biopsja w jednym dniu.

Tak czy inaczej mąż jest pogodzony z losem, nie chce, żebym musiała wielokrotnie przechodzić stymulację. Tak więc jakby teraz się nie udało, to walczymy dalej ale zapewne też zdecydujemy się częściowo na dawcę.

Z plemnikami różnie bywa. Nie znaleziono u Twojego partnera plemników ale czy stwierdzono, że jest zachowana spermatogeneza i jest choć cień szansy, że po lekach, suplememtach się pojawią? Miał usg jąder, jakie ma FSH? Wiadomo jaka jest przyczyna braku plemników?
Jaki rodzaj biopsji miał wykonany Twój partner?
 
No i po wizycie, kolejna w srode. Jest ok 13 pecherzykow, wiec kiepsko chyba. Poprzednim razem bylo wiecej. Punkcja miedzy sobota a poniedzialkiem przyszlym.
Co ty gadasz, jakie kiepsko? Lepiej mniej komorek a lepszej jakosci niz naprodukowac duzo ale dziadostwa i jeszcze z hiperka wyladowac w szpitalu. Monia, przeciez wszystki jest w porzadku. Wystaw buzię do sloneczka i usmiechnij sie :*
 
reklama
Dziewczyny wczoraj byłam w szpitalu na ginekologii bo stresowałam sie ze nie czuje ruchów Małej, ale okazało sie ze po pieresze zaczal sie 22tc i to troche za wcześnie a po drugie... jestem za gruba i mam łożysko na przedniej ścianie.. :sorry: nie wiem jakie sa normy. Ja mam 7 kg na plusie ale przecież na początku były sterydy i hormony...:oops: ale ważne ze Anastazja ma sie dobrze, a niech matka tyje!:-D

Kg zrzucisz po ciąży:)
A łożysko na przedniej ścianie faktycznie opóźnia odczuwanie ruchów, ale ponoć jest lepsze dla Bejbika:) Teraz już się nie stresuj:)
 
Do góry