reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to na spokojnie do wizyty będziesz mieć wyniki. Jeśli wyjdą ok to nawet o nich nie mów lekarzowi tylko pokazuj nogi ;) Chyba, że będzie odsyłał na badania to pochwal się, że go uprzedziłaś ale i tak bym nie odpuszczała. U mnie wskazań jako takich nie ma ale doktorek G z Ciechocinka mocno wierzy w heparynę i mówił nawet o 2 amp dziennie, więc będę pilnować, żeby nie zapomniał :) Zresztą praca ostatnio daje o sobie znać, moje nogi wyglądają coraz gorzej, szykują się na starość (o ile nie wcześniej) niezłe żylaki... Już mam pełno pajączków, a i puchną mi strasznie :/ Łydki mam jak balony wieczorami, a rano mam wrażenie, że jak wstanę to nie ustoję, bo tak bolą. Dopiero jak rozmasuję i pochodzę to przechodzi. Jeszcze miesiąc i mam nadzieję, że będzie po wszystkim. Na pewno nie będę tyrać jak w tamtym roku do ostatniego dnia, tylko gdzieś od połowy stymulacji wezmę zwolnienie, bo nie wyrobię. Od 4 miesięcy nie schodzę poniżej 240-270 godzin miesięcznie:/
Dzoasia a w tym Ciechocinku to jakie maja założenie z heparyną. Do serduszka czy do końca ciazy? Gadalas kiedyś?
 
reklama
Dzoasia a w tym Ciechocinku to jakie maja założenie z heparyną. Do serduszka czy do końca ciazy? Gadalas kiedyś?
Hm. Nigdy nie doszlam do tego etapu zeby mi ktos cos kazal odstawiac stopniowo a nie z dnia na dzien [emoji14] ale ciekawe jakie maja podejscie. Ja i tak bede chciala jak najdluzej bo i pai1 i zespol antyfosf. Wiec jak oni mi nie dadza do konca to ginka spoza kliniki mi da.
 
Dziewczyny ogłoszenie parafialne

Widze na fb ze moja stara klinika znowu rozpoczęła rekrutacje na bezpłatne badanie kliniczne - inseminacja z lekiem który testują i badania od a do z łącznie z drożnością jajowodów.

To tylko dla tych u których jest niepłodność idiopatyczna, nie ma znalezionych przyczyn u kobiet, nasienie męskie jest w normach WHO.
No i wiek odpowiedni nie można mieć za soba 2 prób in vitro albo inseminacji nie udanych. Mi w zeszłym roku udało się zakwalifikować bo na jakiś czas nasienie męża podskoczyło i miał te 4%morfologii wymagane (czasem miewał i 0%) badania do zakwalifikowania do programu tez są bezpłatne. Mnie lekarz tam trochę wcisną interpretując moje próby in vitro ze nie było 2 pelnych procedur (bo ja byłam po 3 transferach ;))
I miałam z tego programu ciąże... biochemiczna ale zawsze, No i pakiet badan za darmo do kolejnego in vitro

Invimed Warszawa, Wrocław, Poznań
 
Hm. Nigdy nie doszlam do tego etapu zeby mi ktos cos kazal odstawiac stopniowo a nie z dnia na dzien [emoji14] ale ciekawe jakie maja podejscie. Ja i tak bede chciala jak najdluzej bo i pai1 i zespol antyfosf. Wiec jak oni mi nie dadza do konca to ginka spoza kliniki mi da.
No właśnie dla mnie takie odstawianie to nowość i zbieram informacje. Chyba będę chciała do tego 34 tygodnia ale zbieram dane kto co mówi i dlaczego ;)
 
A mialam Ci napisac. Ze na testdna jest opcja doplacenia chyba ze 100zl i wtedy wynik jest w 5 dni. Trzeba dokladnie dopytac pani na czacie.
Dzieki Kurciu [emoji4] widzisz a rozmawialam wczoraj wieczorem z konsultantka przez tel, mowilam jej ze potrzebuje wyniki jak najszybciej, to nic nie wspomniala o tej opcji na cito. Zadzwonie tam do nich i sie dopytam o szczegoly.

Edit: wlasnie z nimi rozmawialam. Mialas racje, za stowke drozej zrobia mi to do 5 dni roboczych [emoji4] jeszcze raz wielkie dzieki za info!!![emoji8]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry