reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć. Mam pytanko. Dziś dostałam opryszczke na ustach. Jestem po transferze 02.05. W poniedziałek było widać pecherzyk ciążowy. Czy ta opryszczka może zaszkodzić? Bardzo proszę o pomoc.
Hejka, nie chcę Cię straszyć ale opryszczka nie jest raczej zdrowa, szczególnie w ciąży. Może skonsultuj to, będzie bezpieczniej.
 
reklama
Hejka, nie chcę Cię straszyć ale opryszczka nie jest raczej zdrowa, szczególnie w ciąży. Może skonsultuj to, będzie bezpieczniej.
Opryszczka nie jest bezpieczna ale jesli sie ja ma pierwszy raz a nie którys z kolei i chyba niebezpieczna jest ta na wargach sromowych a nie na ustach tak ze spokojnie:)
 
Do góry