reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki za odp. a możesz mi napisać jak to dokładnie wyglądało u Ciebie od momentu zaczęcia brania tabletek antykoncepcyjnych, myślałam że ja coś źle zrozumiałam ale patrzyłam z mężem na to wszystko chyba 5 razy i bierzemy wszystko tak jak jest w rozpisce.
Hej ja sobie sprawdziłam przy długim protokole miałam od 13 DS co drugi dzień gonapeptyl i brałam wówczas tabletki anty
 
Hej . Dawno mnie tu nie było . Wchodzę bo chciałam poczytać co u Was a tu ponad 3100 wiadomości . Nie dam rady tego nadrobić . Kto mi napisze w skrócie ? Jakies nowe ciężarówki , komu się udało ? Pozdrawiam Was .
 
@Felia - kobieto jaki zegar ... jaka stara !!!! Quwa wypraszam se - ja to jestem stara 42 l (tak, tak dobrze czytasz ... 42):growl: i wiesz co - mam bezczelność chcieć zostać mama i zostanę choćbym miala se ten brzuch wystrugac ! U lekarzy słyszę - " ale Pani pesel" quwa , a wkoło znajome powyżej 44 lat rodzą - wiec i dla Nas jest szansa !!! A praca ... zawsze mozna znaleźć inna - wiem łatwo pisać - ale czasami lepiej poszukać mniej prestiżowej ( wg nas ) pracy i mieć swiety spokój i ducha i głowy. Co do l4 - olać to - czy ktoś idąc na zwolnienie patrzy się na innych ? - NIE -!!! kochana pamiętaj bajki maja zazywczaj szczęśliwe zakończenie :tak:. To my jesteśmy królową własnej bajki ,wiec smutasy wyrzucamy koronę poprawiamy i zapier....my do przodu po swoje marzenia ... i broń Cie gonić te marzenia - Idziemy po nie z głową do gory i cycem do przodu :rofl: Pomysl tak : widzimy, słyszymy, mamy dwie nogi i dwie ręce" Głowa do góry - uda nam sie - wszystkim się Nam uda - ktoś tu zgasi światło !!!!:ninja2:
Uwielbiam Cię Kobieto!!! :*:*
 
Witajcie nie udzielam się od dłuższego czasu, ale jestem dziś po transferze podali mi blast8cyste wczoraj dobie , tylko ta jedna przetrwała do 5 doby, pozostałe 3 przestały się dzielić w 3 dobie. Ta blastocysta 1bb czyli taka wczesna, czy komuś udało się z takiej zajść w ciążę.
Ja miałam 1 w styczniu cb a teraz jestem w ciąży z wczesnej blastocysty z krio w 10t5d
 
Witajcie nie udzielam się od dłuższego czasu, ale jestem dziś po transferze podali mi blast8cyste wczoraj dobie , tylko ta jedna przetrwała do 5 doby, pozostałe 3 przestały się dzielić w 3 dobie. Ta blastocysta 1bb czyli taka wczesna, czy komuś udało się z takiej zajść w ciążę.
@Julka1212 nie z takich były ciąże. Cyferkami się nie przejmuj tak bardzo... najważniejsze aby ten zarodek miał moc, żeby mógł się zdrowo rozwijać...:*;)
 
Do dziewczyn z PCO (czyli do tych co okresy przybywają, jak pociągi PKP), a jednocześnie po poronieniu. Jestem miesiąc po i w szpitalu powiedzieli, że po miesiącu powinien przyjść okres, lub według cyklów PcO. W piatek miałam plamienie i czułam się na okres ale to była atrakcja jednodniowa, od soboty sucho bez objawów. Czy po poronieniu miałyście jakieś plamienie przed prawdziwym potokiem czerwonym?
Ja mam pco i po poronieniu tylko że u mnie poszło samoistnie ... Ale już tydzień mam ciągle plamienia :/ moja znajoma nie wiem dokładnie czy miała pco ale po zabiegu w szpitalu dostała chyba tydzień po krwawienie 2 dniowe i cisza a później normalnie okres
 
reklama
@Julka1212 nie z takich były ciąże. Cyferkami się nie przejmuj tak bardzo... najważniejsze aby ten zarodek miał moc, żeby mógł się zdrowo rozwijać...:*;)
Dokładnie, wygląd wyglądem, a liczy się to co w środku, czyli zdrowie genetyczne zarodka. Piękna blastka może mieć wady, a ta "brzydsza" może być zdrowiutka, dlatego mimo iż lekarze podają od najładniejszej to czesto udaje się dopiero z tą rozmrożoną czyli wizualnie słabszą.
 
Do góry