reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ale wez pod uwage ze tez zarabialabys proporcjonalnie mniej niz teraz [emoji4]
Chodzi mi w tym sensie ze myslalam nad in-tro w Polsce bo nawet moj ginekolog powiedzial ze taniej wyjdzie ale wolalam wybrac tu na miejscu to zrobic ale teraz tak przeliczajac to moglam leciec na 3 miesiace do PL i tam to zrobic.
 
Hej Laski:) ja was podczytuje ale sie wyciszam troszke. Dzis bylam na becie znowu..dalej jest 343.5 czyli spadla tylko ciut. Czekam na miesiaczke...powiedzcie czy ona bedzie jakas inna? Bardziej bolesna? Lekarz wzial mnie na usg i pokazal mi taka mala "kropeczke" no tyci tyci tyci mowi ze to moze byc pecherzyk ale no nie jest pewny eeeehhh...mam jakies nerwobole bo tak mnie boli lewa strona jakbym ciagle kolke miala.:(:(
 
Święte słowa. [emoji48][emoji48][emoji48]
Moja taka nie jest. Dzwoni i się pyta czy grzeczny dla mnie. Czy z pracy odbiera jak późno. Czy kwiatki kupił na imieniny. Czy Przypadkiem nie dźwigam zakupów. Czy nie mówi jakichś złośliwości przy ludziach bo niektóre chłopy potrafią. Jednym słowem czy na pewno na rękach nosi ;)
To tak na codzień nie od ciazy, zreszta nie mówiliśmy jej o in vitro bo dzwoniła by co 3 sekundy z dobrymi radami i byśmy chyba zwariowali oboje ;)
 
Hej Laski:) ja was podczytuje ale sie wyciszam troszke. Dzis bylam na becie znowu..dalej jest 343.5 czyli spadla tylko ciut. Czekam na miesiaczke...powiedzcie czy ona bedzie jakas inna? Bardziej bolesna? Lekarz wzial mnie na usg i pokazal mi taka mala "kropeczke" no tyci tyci tyci mowi ze to moze byc pecherzyk ale no nie jest pewny eeeehhh...mam jakies nerwobole bo tak mnie boli lewa strona jakbym ciagle kolke miala.:(:(
Hej, też czekam na miesiaczkę. Już czuję, że będzie na dniach. Za pierwszym razem po cb była trochę bardziej bolesna niż zwykle. W sumie trwała krócej niż zazwyczaj ale za to krew była taka żywo czerwona. Jednak różnie to bywa, kiedyś dziewczyny o tym pisały.
Dość długo Ci się utrzymuje beta. Dzisiaj zrobiłam sobie test, żeby sprawdzić czy kreska blednie i już była dużo bledsza. Jutro idę na komunię, więc pewnie będę miała dodatkowe atrakcje. [emoji856]
 
Moje kochane, przede wszystkim Paulinko cieszę się że wszystki pod kontrolą bo troszkę się o ciebie martwiłam. Justin normalnie mam łzy w oczach jak czytam twoje posty....jesteś dzielną kobietą ale jak się kuurwa nie udaje to trzeba się pogodzić zamknąć temat i iść do przodu. Masz dziecko i musisz dokończyć to co zaczęłaś z całych sił trzymam kciuki żebyś znalazła sposob na pogodzenie się i odnalazła w tym wszystkim spokój. Koniczynko spokojnej ciąży. Kurcia spadasz na cztery łapy, to dobrze. Jakie saszetki? Agniecha też na twoim miejscu spróbowałabym jeszcze na własmych coś za dobre masz parametry na porażkę. Witajcie nowe dziewczynki. Miłego weekendu.
Ja dzisiaj 2 dzień brania leków na wywołanie i nadal nic ciągnie ten jajnik Ale mam nadzieję że będzie dobrze nie dźwigam nie przemeczam się w pracy już pierdolenie zbędne że pewnie poszła na 3 miesiące Ojj szkoda gadać
 
Ja dzisiaj 2 dzień brania leków na wywołanie i nadal nic ciągnie ten jajnik Ale mam nadzieję że będzie dobrze nie dźwigam nie przemeczam się w pracy już pierdolenie zbędne że pewnie poszła na 3 miesiące Ojj szkoda gadać
A pisałaś kiedyś coś, że chcialabyś się dowiedzieć jak wyglada praca w Lidlu ? Chcialas zmienić robote ? Odpisał Ci ktoś?
 
reklama
Do góry