reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I bardzo dobra decyzja:) mnie nikt nie zapytal czy wszystkie zapladniamy:( uslyszalam "mloda zdrowa bedzie dobrze" yhymm niestety tak kolorowo nie bylo jak widac.
No mnie zapytał co robimy. A ja nie bardzo wiedziałam co odpowiedzieć. Moja lekarz prowadzącą sugerowała że mrozić się nie opłaca ze względu na słabe nasienie. Więc już byłam bliska oddania. I nagle wczoraj zapytał czy może zapladniamy wszystkie. Decyzja była wtedy prosta.
 
reklama
Ja u R.S. [emoji4] weszłam na Twój profil i patrzę jaka Ty stara jesteś i muszę przyznać że jednak jestem młodsza [emoji1] dokładnie o jakieś niecałe 2 tygodnie od Ciebie [emoji1]
Mój mąż mówi że nie ma już starszych niż my
Najważniejsze to się nie poddawać choć ja przy amh 0,7 mam wątpliwości czy jest sens jeśli teraz by się nie udało.

:D
R.S. -źle wspominam ....jest bardzo specyficzny...
@Yuffie amh to nie wszystko...pewnie,że nisko masz-ale I z takimi dziewczynki dają radę;) No to teraz będę miała kompana do poprawienia statystyk :D:D:D
Wierzę w NAS!!! :D
 
My robiliśmy pół na pół z dawcą i mężowymi i też mogliśmy zapłodnić wszystkie. Przy czym u nas to była (i jest) naprawdę tragedia z nasieniem.
Nie no my tylko z męża nasieniem, bo lekarz prowadzącą portal wstępnych badaniach stwierdziła że wystarczy taka ilość i nikt nie sugerował żeby jeszcze dołączyć dawce.
 
Nie no my tylko z męża nasieniem, bo lekarz prowadzącą portal wstępnych badaniach stwierdziła że wystarczy taka ilość i nikt nie sugerował żeby jeszcze dołączyć dawce.
U nas od razu zaproponowali dawcę, tak więc widać niej jest aż tak źle. Nie stresuj się na wyrost. :*
 
reklama
Do góry