reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juz widze te twoje szybciutko ;)
Żebyśta się nie zdziwiły wszystkie :p Ej ja nie siedzę w gabinetach długo - tylko szybko mówię :D Pierwsza wizyta chociaż paplałam i paplałam trwała jakieś 20 min tylko :p (no max pół godziny, ale nie pamiętam, raczej nie aż tyle :p ) - trwałaby jeszcze krócej, ale niektóre rzeczy musiałam powtarzac, bo Pasikonik nie nadążał z pisaniem :D
 
zgadza się prawie idealnie bo ja na 15 stą...weż Aśka.... nie bądż taka-zaczekaj :D
No to jak Ty na 15 to nie mogę obiecać, że na pewno poczekam. Jeśli się okaże, że w robocie będzie kocioł to będę mykać jak najszybciej, żeby jeszcze zdążyć. Się zobaczy w środę :) Ale może Tobie uda się wcześniej dojechać to się nagadamy :)
 
No to jak Ty na 15 to nie mogę obiecać, że na pewno poczekam. Jeśli się okaże, że w robocie będzie kocioł to będę mykać jak najszybciej, żeby jeszcze zdążyć. Się zobaczy w środę :) Ale może Tobie uda się wcześniej dojechać to się nagadamy :)


postaram się- na pewno będę wcześniej....bon taka droga i Łodzi za bardzom tez ni znaju :)
już się cieszę :D
 
reklama
Do góry