reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie też się zastanawiam na immunologią, troche czyatałam na forum że robicie różne badania. Zastanawiam się czy od razu nie sprawdzic. Czy są jakieś podstawowe badania które mogłabym zrobić. Czy powinnam podpytać w klinice (jeżdżę do Bociana w Białymstoku) czy od razu uderzać do słynnego Paśnika?
Od razu Pasnik
Klinika raczej nie licz ze cie gdzies wysla na badania to rzadkosc i sporadyczne przypadki chyba tylko slynny tu Ciechocinek tak dziala reszta ma immunologie gleboko w dupie. No jeszcze dzoasiowy invimed ale tu na oko dla zbicia kasy bez badan poprobujemy
 
reklama
Dziewczyny. Czy leki do stymulacji in vitro są nadal refundowane? Jak tak czy trzeba się o to upomnieć czy lekarze sami wypisują refundację.
Moja pierwsza procedura.
 
reklama
Mam mrozaki po ktore ruszam w kolejnym cyklu ide za ciosem. Podobno po biochemicznej szybciej sie udaje. Ale akurat nie dlatego moja kuracja immunosupresja dziala do jeszcze 2 miesiace wiec nie ma co sie zastanawiac. Troszke przykro bo cieszylismy sie ze to nasze bable kolejne juz sa z nasienia dawcy ale to nic zdecydowalismy sie na ten krok bo wiemy ze bez wzgledu na to i tak bedziemy je kochac.
A pozniej ewentualnie z groszkami od Pasnika bedziemy walczyc o rodzenstwo z naturalsa skoro ruszylo do przodu to co bylo kiedys nieosiagalne ;)
Jak to powiedziala annamarie w koncu wiem ze moge byc w ciazy :) i tego sie trzymam i bede w niej ze szczesliwym finalem. Hehe widocznie los tak chce zeby dzieci tak jak rodzice byly wodnikami :D a to juz bedzie armagedon w domu bo wodnik zawsze chce postawic na swoim :) ale ma tez piekna dusze i mnustwo pomyslow i zdolnosci
Potwierdzam jako wodnik. W końcu będzie pięknie Gosiu. :-*
 
Do góry