reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@gosia321 mocne kciuki za przyrost!
@Gotart za betę!!

Nie wiem czy pamiętacie, ale parę dni temu pisałam, że boli mnie brzuch jak na @ mimo, że dopiero 10dc... Jak mnie w nocy złapał ten ból, jak za chwilę doszło szczypanie pęcherza i krwiomocz. Matko. Mam zapalenie pęcherza jakiego w życiu nie miałam. Od razu wzięłam furaginę, do lekarza też się wcisnę. Ale... dziś miałam robić cytokiny, a w czw komórki NK!. załamie się. 3 raz już będę przesuwać. Od marca za każdym razem jak mam iść to albo @ za wcześnie przychodzi, albo przeziębienie, Teraz pęcherz. Zaraz mnie jesień zastanie a immunologia nie będzie zrobiona.
Kurcia zawieź mocz do badania zanim zaczniesz zażywać lekarstwa na posiew. Na zapalenie pewnie dostaniesz citronex antyb. Albo monural w saszetkach ( mi dopiero po dwóch pomogło) no i oczywiście żurawina wit.c. kwasna woda z ogorków - czasami tak się wlecze ale i takie rzeczy można przeżyć. Ale i tak człowieka szlag trafia:crazy:
 
Kurcia zawieź mocz do badania zanim zaczniesz zażywać lekarstwa na posiew. Na zapalenie pewnie dostaniesz citronex antyb. Albo monural w saszetkach ( mi dopiero po dwóch pomogło) no i oczywiście żurawina wit.c. kwasna woda z ogorków - czasami tak się wlecze ale i takie rzeczy można przeżyć. Ale i tak człowieka szlag trafia:crazy:
Właśnie niestety, ale tak mnie w nocy piekło, że bym rana nie dotrzymała bez furaginy, a nie miałam pojemniczka żeby dać do badania... A jeszcze ta krew ło jezu. Jak ją zobaczyłam to miałam ochotę zjeść całą paczkę furaginy.
Monural w saszetce mam. Też się zastanawiałam czy nie wziąć, ale to już wolę żeby lekarz powiedział... Dziwne jest tylko to, że 4 lata temu brałam przez miesiąc szczepionkę na E.Coli, żeby nie dostawać zapalenia a tu buch. Zapalenie. Chyba, że inna bakteria jakaś.... Mam nadzieję, że mi da jakiś porządny lek i wszystko przejdzie... tylko znów komórki NK muszę przesuwać...
 
reklama
Zejde dzis na zawal z nerwow. Na dodatek właśnie miałam telefon z pracy czy bede przedluzac zwolnienie,bo ona juz musi wiedziec! No cisnienie mi podniosla! Powiedzialam,ze w pt,bede wiedziala. Niech sie wala!
Gortat powiedz pani że nie jesteś jasnowidzem i że nie wiesz co lekarz w piątek zadecyduje. Kciuki cały czas zaciśnięte.
 
Do góry