reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gotard, do poki nie ma zywej czerwonej krwi to nie ma dramatu, brudzenie sie zdarza dosyc czesto i w sumie rzadko ktory lekarz potrafi stwierdzic dlaczego.
 
Biore tak jak bralam. Tylko,ze na noc wzięłam godzinę później niz normalnie. A dzis na krótko po aplikacji poszlam sie kapac. Wiec moze to byl powod? Teraz czysto...A Ty jak się czujesz?
Normalnie się czuję. Trochę tak mnie coś ciągnęło w prawej pachwinie a tak to nic.
Może przez kąpiel Ci się tak zrobiło?
 
Ja pitole, nie dość, że następna cud-wpadka to zaś na rauszu :D
@Agniecha1508 my to na monopolowy musimy jednak napaść :D
Dobrze kojarzę, że któryś dr kazał wam myśleć o kd? :eek::szok::laugh2:
Hehe to moze byc dobra opcja nie dosc ze przyjemna to jeszcze duzo tansza zobacz patologia w kazdym.katku po dzieciatku to jak my tu grupowo sie upijemy to moze tez zaskoczymy po spontanicznym rauszowym sexie :D
 
reklama
Do góry