reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny po transferach nie wsluchujcie sie tak w swoje ciało. Ja mialam 7 transferow. Za drugim razem nie czułam kompletnie nic, beta pozytywna ale byla to ciaza biochemiczna. Przy ostatnim transferze czulam sie okresowo i co? Dzis koncowla 6mc. My bierzemy tyle lekow ze na prawde to co odczuwamy to przez nie bo na tak wczesnym etapie nie ma jeszcze oznak ciazy. Piersi mi w 3mc urosły, w tedy tez dopiero zaczelam je czuc, bole okresowe gdzies do 8tc miałam tak ze na prawdę moze byc różnie. Boze jak plakalam mezowi ze znowu mnie boli i pewno znow sie nie udalo a bete robilam poczatkiem grudnia a tu taka niespodzianka❤ na pewno jak bede wracac po kolejnego mrozaka to juz tak nie bede analizowac jak te 7 razy. Mi przy ostatnim transferze super glowe zajely puzzle i książki wiec sru do biblioteki i przestancie analizowac:)
 
Dziewczyny po transferach nie wsluchujcie sie tak w swoje ciało. Ja mialam 7 transferow. Za drugim razem nie czułam kompletnie nic, beta pozytywna ale byla to ciaza biochemiczna. Przy ostatnim transferze czulam sie okresowo i co? Dzis koncowla 6mc. My bierzemy tyle lekow ze na prawde to co odczuwamy to przez nie bo na tak wczesnym etapie nie ma jeszcze oznak ciazy. Piersi mi w 3mc urosły, w tedy tez dopiero zaczelam je czuc, bole okresowe gdzies do 8tc miałam tak ze na prawdę moze byc różnie. Boze jak plakalam mezowi ze znowu mnie boli i pewno znow sie nie udalo a bete robilam poczatkiem grudnia a tu taka niespodzianka❤ na pewno jak bede wracac po kolejnego mrozaka to juz tak nie bede analizowac jak te 7 razy. Mi przy ostatnim transferze super glowe zajely puzzle i książki wiec sru do biblioteki i przestancie analizowac:)
Dokładnie nie porownujcie swoich objawów. To że jedna boli to nie znaczy że inna musi . To że po transferze jest krwawienie to nie znak że się nie jest w ciąży. Na tym etapie ciąża nie daje żadnych objawów. W 99% to wina leków i naszej psychiki.
 
Dziewczyny po transferach nie wsluchujcie sie tak w swoje ciało. Ja mialam 7 transferow. Za drugim razem nie czułam kompletnie nic, beta pozytywna ale byla to ciaza biochemiczna. Przy ostatnim transferze czulam sie okresowo i co? Dzis koncowla 6mc. My bierzemy tyle lekow ze na prawde to co odczuwamy to przez nie bo na tak wczesnym etapie nie ma jeszcze oznak ciazy. Piersi mi w 3mc urosły, w tedy tez dopiero zaczelam je czuc, bole okresowe gdzies do 8tc miałam tak ze na prawdę moze byc różnie. Boze jak plakalam mezowi ze znowu mnie boli i pewno znow sie nie udalo a bete robilam poczatkiem grudnia a tu taka niespodzianka❤ na pewno jak bede wracac po kolejnego mrozaka to juz tak nie bede analizowac jak te 7 razy. Mi przy ostatnim transferze super glowe zajely puzzle i książki wiec sru do biblioteki i przestancie analizowac:)
Wiem, że najlepiej jest nie myśleć bo i tak nic tym nie zmienimy :-) porównuje swoje odczucia do transferu z 2016 roku i czuje się jednak inaczej niż wtedy. Wtedy non stop myślałam, co tam się dzieję, teraz moje dziecko wypełnia mi praktycznie cały dzień więc myślę mniej, ale jednak myślę. Pozwalam sobie na takie pół godziny myślenia dziennie, zazwyczaj wieczorami jak mały zasnie lub właśnie w tych godzinach, kiedy też ucina sobie drzemkę. Potem biorę się w garść :-) miłego dnia, pozdrawiam.
 
Dokładnie nie porownujcie swoich objawów. To że jedna boli to nie znaczy że inna musi . To że po transferze jest krwawienie to nie znak że się nie jest w ciąży. Na tym etapie ciąża nie daje żadnych objawów. W 99% to wina leków i naszej psychiki.
A gdzie moje objawy? Od 2 tygodni nie czuje nic :p wymionka małe,jajniki uśpione, a dziś bezdomny wyciągnął peta ze śmietnika takiego przy ławce i palił, smród był, ale mnie nie zemdliło, 6 tc tak jak 5 - bezobjawowy, ciekawe co będzie dalej :)

Ps. Dziewczynki, ja tu czekam z zaciśniętymi kciukami na wasze bety.
 
Ostatnia edycja:
A to tego nie wiedziałam że oprócz jednej tragedii mogą być kolejne. Ale o czym ja tu pisze oby wszystkie maleństwa rodziły się zdrowe :)
Nie wiem jaka podjelas decyzje bo dopiero nadrabiam zaleglosci. Ja proponuje zrobic moze najpierw po koleii. Zacznij od skierowania na badania prenstalne z powodu in vitro. To jest wskazanie do prenatalych na NFZ. Zrob moze najpierw prenatalne badania a jeslu cos Ciebie i lekarza zaniepokoi to wtedy jest czas na wieksze wnikanie. Takie namawianie lekarza ba Nifty na tym etapie ciazy bez wskazan to jak dla mnie naciaganie. To jest oczywiscie tylko moje zdanie a decyzja nalezy do Was. A jrslu chodzi o dzidzie yo uwazam ze jest wszystko ok tylko lekarz chce dac kolegom po fachu zarobic. i tyle ;D
 
reklama
Do góry