reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja obudziłam się i pierwsze co to placz. Brzuch totalnie okresowy sie zrobil. Nie to,ze boli,ale tak sie właśnie czuje i w majtkach tez to znajome uczucie. Balam się isc do ubikacji,ale czysto...Chyba zaczelam sie juz godzic z losem.
Kiedy bete planujesz?
Pamiętam to uczucie latanie do łazienki i sprawdzanie gatek z pewnością że tam już przyszedł wredny okres.Dlugo to trwało do konca 1 trym nagle przestało całkowicie.Dzis mam 33 tc.Glowa do góry!!
 
Pamiętam to uczucie latanie do łazienki i sprawdzanie gatek z pewnością że tam już przyszedł wredny okres.Dlugo to trwało do konca 1 trym nagle przestało całkowicie.Dzis mam 33 tc.Glowa do góry!!
Dokladnie tak, ja tez latalam jak opetana z sercenm w gardle, maz mi zaproponowal spanie w wannie ,jesli i tak juz w lazience mieszkam;)
 
Dziewczyny, poradzicie? biorę encorton 20 mg, a komórki NK w ciągu 2 tygodni wzrosły mi z 12 na 14%, a wizyta u immunologa dopiero 16 maja :(.
 
Ostatnia edycja:
@Gosia892 jak się czujesz? Jesteśmy na tym samym etapie, 2 dpt. Beta dopiero za tydzień w piątek :( odczuwasz coś, jakieś zmiany? Ja się czuje jakby zaraz miał przyjść okres, boli krzyż i jajniki. Nic więcej narazie, pozostaje czekać Ale to jest strasznie trudne!
 
@Gosia892 jak się czujesz? Jesteśmy na tym samym etapie, 2 dpt. Beta dopiero za tydzień w piątek :( odczuwasz coś, jakieś zmiany? Ja się czuje jakby zaraz miał przyjść okres, boli krzyż i jajniki. Nic więcej narazie, pozostaje czekać Ale to jest strasznie trudne!
Czuje lekki ból prawego jajnika, a poza tym nic a nic, no i jeszcze wstaje w nocy sikus ale to pewnie od hormonow . Lekarz powiedział mi dziś ze to jeszcze za wczesnie na jakies konkretne objawy więc staram się o tym nie myśleć i nie świrować;)
 
reklama
Do góry