reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziolchy! Zdaje relacje co u mnie. Wiec bylam na wizycie przed crio tydzien temu i okazalo sie ze jest torbiel 13mm. Przedwczoraj na wizycie okazalo sie ze sie nie wchlonela wiec dostalam progresteron. Kolejna wizyta kolo 20 maja to bedzie poczatek cyklu i w tym wlasnie cyklu crio!!!! Przed tym crio stosuje leki od Pasnika. Nie wierze ze to juz tak szybko[emoji16]
Super ☺ też już bym chciała powalczyć o moje szczęście Ja dopiero czekam na wyniki i diagnozę od Pasnik a .a możesz mi powiedzieć jakie leki Ci zlecił ☺?
 
reklama
Dziewczyny,
Była ostatnio dyskusja o KD. Wpadła teraz mi w oko oferta Invimed (taka sama widziałam już rok temu zresztą). Komórki mrożone z banku, dostępne zdjęcia dawczyń razem ze zdjęciami z dzieciństwa. Na dzień dobry 12 komórek z gwarancja ze z nich maja być 3 zarodki. Jeśli nie będzie rozmrażają kolejne 8.
Poza tym zabezpieczenie ze jak z 12 połowa się nie rozmrozi to rozmrażają kolejne 12 w pakiecie.

Link do: Pierwszy w Polsce Program adopcji komórek jajowych z gwarancją - Klinika leczenia niepłodności - Invimed
 
reklama
Do góry