reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, dziwna sytuacja. Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i boli to mnie dziwnie brzuch od wczoraj, jakiś dziwny śluz, a teraz poszłam do toalety i mam śluz z krwią... Matko i córko co jest. Jestem na 15 tabletce antykoncepcyjnej. Martwię się, co Tym razem [emoji20]
a zaczęłąś Gonapeptyl? przy nim są często plamienia jak się go bierze
 
Dziewczyny, wszechświat o nas dba. Jak wszystkie wiecie tera mamy na forum sporo transferów. Lidl widać też to wie bo od jutra avocado - 50% :D

Ja tak całkiem serio :D :D :D
No właśnie widze ze Was duzo to zadzwoniłam tu i tam i tadan
received_1544902468941557.jpeg
 

Załączniki

  • received_1544902468941557.jpeg
    received_1544902468941557.jpeg
    317,3 KB · Wyświetleń: 480
Dziewczyny, dziwna sytuacja. Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i boli to mnie dziwnie brzuch od wczoraj, jakiś dziwny śluz, a teraz poszłam do toalety i mam śluz z krwią... Matko i córko co jest. Jestem na 15 tabletce antykoncepcyjnej. Martwię się, co Tym razem [emoji20]
To nic . Przy antykach mozesz plamic i takie tam przez pierwsze 3 miesiace .
Nie zwracaj uwagi
 
Dziewczyny, dziwna sytuacja. Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i boli to mnie dziwnie brzuch od wczoraj, jakiś dziwny śluz, a teraz poszłam do toalety i mam śluz z krwią... Matko i córko co jest. Jestem na 15 tabletce antykoncepcyjnej. Martwię się, co Tym razem [emoji20]
Z tego co pamietam na tabletkach anty na ulotce jest ze może tak być. Znaczy krwawienia. Chyba warto poinformować gina zwlaszcza ze coś boli. Śluz na pewno może być inny, ja jestem teraz na estrofemie 3x1 i od 3 dc w majtkach kisiel jak by były dni płodne. Z kolei jak lata temu brałam antyki śluzu było mniej niż w normalnym cyklu.
 
Dziewczynki mam pytanie: czy jak zaczne stymulacje gonal + mensinorm to moge cwiczyc dosc ciezkie cwiczenia czy lepiej juz takie lekkie? Czy lepiej w ogole? Bardzo boje sie o jakos jajeczek (endometrioza + wysokie amh).
 
reklama
Do góry