reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój mąż był ze mna przy każdym transferze
Ja swojemu kaze zwykle isc do roboty i na te transfery zarabiac ;)

A tak serio w invimedzie i tak nie ma wchodzenia panów. Byl na pierwszym na korytarzu. Uznalismy ze bez srnsu. Potem byl na jak mial akurat wolne. Albo jak mialam... ja to nazywam ze slon na mnie usiadl. Ze czuje stres, napiecie i pomaga mi jak ze mna jest. Wtedy mowiłam ze chce zeby byl i bral dzien na rządanie.
W Novum wchodzi do gabinetu to byl na transferze. Teraz prwnie tez będzie.
 
reklama
Jeśli chodzi o książki to gorąco polecam na odmóżdżenie książki Magdaleny Witkiewicz, literatura bardzo kobieca, prosta i zabawna :-) podobnie z twórczością Jojo Moyes. Ja ostatnio czytam całą sagę Arabska żona Tanya Valko, a z takich wybranych dzieł:
- Chata Williama Paula Younga
- Dziewczyna z perłą Tracy Chevalier
- Spóźnieni kochankowie William Wharton
- Dziecko śniegu Eowyn Ives
- Pułapka Melanie Raabe
- Idealna Magda Stachura (występuje problem niepłodności)

Jakby coś jeszcze mi się przypomniało to dam znać :-D za dużo tego heh
 
@Kurcia faktycznie niefajnie. Nie znam się na tym ale na pewno ktoś doradzi.
Właśnie wracam z kliniki, rzekomo wszystko pięknie, to się cieszę. ;-) krew pobrana, wieczorem wyniki. Jajeczko sobie rośnie i ma 20 mm, endometrium 10mm. Niech już zdarzy się cud. 30.04. ma być transfer ale to jeszcze dopięte będzie po dzisiejszych wynikach
Super Kochana. Czyli widzisz wszystko idzie jak powinno... :)
A Jutynko ile Ty masz dniowe zarodki w poczekalni?
 
Napewno by zmienila! Ja pamietam jak meza prosilam zeby zgodzil sie na inseminacje ( to klocilo sie z jego pogladami). Zmienil zdanie jak zauwazyl jak bardzo zalezy mi na dziecku. Z czasem i jemu zaczelo zalezec.Kiedy prosilam go o inseminacje powiedzialam ze do in vitro nie bede go zmuszac. I co...2 inseminqcje bez powodzenia i temat in vitro sam przyszedl. Nie musialam go przekonywac. Sam zobaczyl ze w naszym przypadku to nie takie "hop siup". A dodam ze oboje chodzimy do Kosciola co niedziele. Wierzymy w Boga. I szkoda ze Kosciol tak podchodzi do tematu in vitro. Mam nadzieje ze Bog jednak jest z nami i nam pomoże. I to Bog mnie osądzi. Ksiedzu nie powiem ze mam dziecko z in vitro.
@NadziejaJest - poglady mojego m@łza co do in vitro zweryfikowało życie małżeńskiej - a jego poglady były ... a szkoda pisać :no:
 
reklama
Ja swojemu kaze zwykle isc do roboty i na te transfery zarabiac ;)

A tak serio w invimedzie i tak nie ma wchodzenia panów. Byl na pierwszym na korytarzu. Uznalismy ze bez srnsu. Potem byl na jak mial akurat wolne. Albo jak mialam... ja to nazywam ze slon na mnie usiadl. Ze czuje stres, napiecie i pomaga mi jak ze mna jest. Wtedy mowiłam ze chce zeby byl i bral dzien na rządanie.
W Novum wchodzi do gabinetu to byl na transferze. Teraz prwnie tez będzie.
U nas inaczej nie dadzą zarodka jak partnera nie będzie przy transferze
 
Do góry