reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak czytam tematy i widzę że większość z was musi badać progresteron po transfeze. Mi tylko kazali raz zbadać betę a potem tylko USG. Żadnych innych badań nie kazali. Wizytę mam 2 maja może wtedy dostanę jakieś wytyczne i wkoncu jakąś kartę ciąży założą

Ja miałam tak samo.
Mi po becie kazali czekać na usg, łykać luteinę i tyle. Nie miałam badań żadnych dodatkowych. Nie kazali bety powtarzać bo wysoka bardzo wyszła.
Mam dobre wyniki tarczycy tych wszystkich tsh lh i innych - może to dlatego?
Pewnie teraz podejdą inaczej po poronieniu.
 
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia ❤️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Tak bardzo mi przykro :(
 
O super a Tak się zastanawiam dziś miałaś usg 3 trym ja mam w piątek a jestem miesiąc przed Tobą z tego zo widzę po kalendarzu i terminie porodu.Moze być taka rozbieżność usg trymestalnego?
Nie mam pojecia, to bylo moje ostatnie usg w szpitalu, w ktorym od poczatku byla prowadzona ciaza. Mala miala wszystko to samo mierzone co podczas polowkowego plus echo serca. Teraz przenosze sie do innego szpitala ale nie wiem czy bede miala jeszcze jakies usg do konca ciazy. W DK jak ciaza przebiega prawidlowo to badanie polowkowe jest ostatnie. Usg kontrolne jest robione w ok 10 dni po terminie jak nie zaczyna sie porod. Nie wiem jak jest w PL ;)
 
reklama
Do góry