reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Anuska130 - ja mam tak samo :-) Wolę się nastawić na gorszy scenariusz.Jesli się sprawdzi,to zgodnie z oczekiqaniwm,a jeśli jednak będzie dobrze,to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie.Tak mam w kazdej dziedzinie. Strasznie źle znoszę niepowodzenia i teraz jak jestem po drugim transferze i czekam na wyniki (pierwszy nieudany,były 2 mrozaczki),to nie nastawiam się na sukces.Znam już siebie na tyle,ze wiem,ze takie podejscie jest dla mnie lepsze i mniej stresujące.
Kochana w ten sposob sie chyba bronimy przed tym wielkim cierpieniem... Jak jestesmy nastawione na porazke to potem mniej boli... Moj maz jest na mnie zly ze sie negatywnie nastawiam, ze powinnam myslec pozytywnie, bo to polowa sukcesu ale jakos nie potrafie...
 
@NADZIEJA 76 ✊✊ za malucha ! Nirch zostanie z Tobą na najbliższe 9miesiecy! ❤zaciskaj nogi :D
@hope322 ✊✊ za Małą! :) niech dalej zdrowo rośnie ❤
@ona232 @Somatotropina88 dziewczyny kciuki za bety !! ✊✊ czekamy na wyniki ! ❤❤
@kikifish87 ✊✊ za wizyte! :) niech nic nie stanie na przeszkodzie żebyś juz mogla przytulić malucha ! ❤


tamiza kciuki za wizyte serduszkową
Koniczyna82, asia513 kciuki za wizyte przed crio. dajcie znac co i jak
Agonia777 powodzenia na punckji. kciuki za jajeczka
Maryanka powodzenia na amniopunkcji
Somatotropina przykro mi bardzo :( jaki plan dalej?
Ona super ze beta przyrasta. czekamy na serduszko
Nadzieja- o kurde , jak to jest mozliwe? myslalm ze badaja dawczynie? co teraz? trzymaj sie dzielnie

Ja dzis mialam wizyte. crio w sobote w 15 dc mojego ostatniego mrozaka z 3 doby klasy 4b wiec szału nie ma z zarodkiem.
zrobiłam co mogłam . schudłam 8 kg , suplementowalam sie ost 3 mce, ide na masaze rozluźniajace miesnie macicy, biore embrioglue i jesli embriolog podejmie taka decyzje to i naciecie otoczki.

No i mimo ze koszty wieksze to wziełaam Lutinus

Biore estrofem , encorton, lutinus, duphaston, neoparine .plus jakies tbl z kliniki ułatwiajace implantacje
 
@NADZIEJA 76 ✊✊ za malucha ! Nirch zostanie z Tobą na najbliższe 9miesiecy! ❤zaciskaj nogi :D
@hope322 ✊✊ za Małą! :) niech dalej zdrowo rośnie ❤
@ona232 @Somatotropina88 dziewczyny kciuki za bety !! ✊✊ czekamy na wyniki ! ❤❤
@kikifish87 ✊✊ za wizyte! :) niech nic nie stanie na przeszkodzie żebyś juz mogla przytulić malucha ! ❤


tamiza kciuki za wizyte serduszkową
Koniczyna82, asia513 kciuki za wizyte przed crio. dajcie znac co i jak
Agonia777 powodzenia na punckji. kciuki za jajeczka
Maryanka powodzenia na amniopunkcji
Somatotropina przykro mi bardzo :( jaki plan dalej?
Ona super ze beta przyrasta. czekamy na serduszko
Nadzieja- o kurde , jak to jest mozliwe? myslalm ze badaja dawczynie? co teraz? trzymaj sie dzielnie

Ja dzis mialam wizyte. crio w sobote w 15 dc mojego ostatniego mrozaka z 3 doby klasy 4b wiec szału nie ma z zarodkiem.
zrobiłam co mogłam . schudłam 8 kg , suplementowalam sie ost 3 mce, ide na masaze rozluźniajace miesnie macicy, biore embrioglue i jesli embriolog podejmie taka decyzje to i naciecie otoczki.

No i mimo ze koszty wieksze to wziełaam Lutinus

Biore estrofem , encorton, lutinus, duphaston, neoparine .plus jakies tbl z kliniki ułatwiajace implantacje
 
reklama
cos mi sie chrzani na bb

tamiza kciuki za wizyte serduszkową
Koniczyna82, asia513 kciuki za wizyte przed crio. dajcie znac co i jak
Agonia777 powodzenia na punckji. kciuki za jajeczka
Maryanka powodzenia na amniopunkcji
Somatotropina przykro mi bardzo :( jaki plan dalej?
Ona super ze beta przyrasta. czekamy na serduszko
Nadzieja- o kurde , jak to jest mozliwe? myslalm ze badaja dawczynie? co teraz? trzymaj sie dzielnie

Ja dzis mialam wizyte. crio w sobote w 15 dc mojego ostatniego mrozaka z 3 doby klasy 4b wiec szału nie ma z zarodkiem.
zrobiłam co mogłam . schudłam 8 kg , suplementowalam sie ost 3 mce, ide na masaze rozluźniajace miesnie macicy, biore embrioglue i jesli embriolog podejmie taka decyzje to i naciecie otoczki.

No i mimo ze koszty wieksze to wziełaam Lutinus

Biore estrofem , encorton, lutinus, duphaston, neoparine .plus jakies tbl z kliniki ułatwiajace implantacje
 
Do góry