reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to teraz trzymamy kciuki żeby Remizce dwa zarodecZki pikające się ukazały. ;))))
I wcale Cię nie nakręcam.
A poważnie to teraz dbaj kochana o siebie!
Ps. I jeszcze raz przepraszam jeśli Cię uraziłam wcześniejszym wpisem.
Spokojnie nie uraziłas
Jak będą dwa serducha to będzie cud nad cuda. ❤️❤️
czekajcie jeszcze chwilę :D @adunnnia90 też widziała 1 pęcherzyk a na następnej wizycie były 2 serduszka :D
Taaak już Ada pisała...
Do następnej środy osiwieje...

A Ty będziesz jutro w Katowicach?
Doskonale Cie rozumiem. Ja też po podaniu dwóch zarodków w głowie sobie poukladalam bliźniaki, dwojeczka bablow itp i tez jak wynik bety odebrałam to wszyscy pisali ze ma bank bliźniaki i to zdziwienie ma usg że jeden pecherzyk.... To od nowa układanie w głowie że jednak jeden Brzdac, pojedynczy wózek. I wielka niespodzianka na serduszkowej
emoji173.png
a wizyta serduszkowa kiedy?
Dokładnie za tydzień wizyta .
Ja na bliźniaki zaczekam dopiero liczyć po 4 becie jak byla ponad 800 a Ty mówiłaś że w tym samym czasie miałaś ponad 600 a @walczaca o szczescie ok 700 Wtedy zaczęłam myśleć że to na 100 % bliźniaki
 
reklama
Ze szczegółów tylko tyle, że zmieniam klinikę. Czy zdecyduję się na tą jutrzejszą - to się okaże :) Póki co jeszcze podchodzę do szczepień. Za tydzień pierwsze. Przecież nie byłabym sobą jakbym siedziała cicho na d*pie beż żadnych działań ;)
Ooo super trzymam kciuki zeby szczepienia naprawily wszystko w twoim organizmie aby nowa procedura i z niej dzieciaczki pozostaly juz tam na zawsze :*
 
Spokojnie nie uraziłas
Jak będą dwa serducha to będzie cud nad cuda. [emoji173]️[emoji173]️

Taaak już Ada pisała...
Do następnej środy osiwieje...

A Ty będziesz jutro w Katowicach?

Dokładnie za tydzień wizyta .
Ja na bliźniaki zaczekam dopiero liczyć po 4 becie jak byla ponad 800 a Ty mówiłaś że w tym samym czasie miałaś ponad 600 a @walczaca o szczescie ok 700 Wtedy zaczęłam myśleć że to na 100 % bliźniaki
Jestem sama ciekawa wizyty serduszkowej u Was bardzo Ci życzę tych 2 serduszek [emoji173] [emoji173]
 
Gosia321 takie to smutne.

Dżoasia trzymam kciuki

Dzis nie mam czasu doczytac. Rozmawialam z Lewym. W sobote usg i podchodzimy na stymulowanym cyklu.
Hmm smutne ja bym powiedziala ze swiadczy to poprostu o jej braku empatii i tyle. To nie jest tak ze ja sama sie jej ze wszystkiego spowiadam to ona mnie wypytuje. I trzyma kciuki ale mimo to zdazaja jej sie takie kwiatki jak juz pisalam albo tekst co jeszcze zbadasz lub co wezmiesz kiedy powiesz sobie dosc. Na co moja odpowiedz jest oczywista odpuszcze jak sie uda wtedy i tylko wtedy. No ale co zrobic jak sie nie kuma ze nie kazdy ma takie szczescie zeby po pol roku w ciazy byc
 
@dżoasia @misis188 a na jakie podniesione wartosci zalecaja szczepienia? Bo na nk intralipid i encorton tak?
Ja za tydzien mam badania immuno wiec chcialam byc przygotowana merytorycznie [emoji14]
Paśnik na podstawie cytokin ocenia. Jak prozapalne za wysokie a te drugie (te dobre, nie wiem jak to fachowo nazwać) - za niskie. Ewentualnie jeśli allo mlr za niskie (od 42% jest ok). To sa dla Paśnika badania zamienne.
 
reklama
Do góry