reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

nie dam rady Was doczytać..
Dziś dzwoniłam do mojegu guru z kliniki zeby po poronieniu sie zapisac na wizyte. Usłyszałam ze on crio się nie zajmuje bo nasz duzo i jezeli się uprę to za dopłatą 4 stów się pokaze na crio no i ze mnie przełączy do asystentów ktorzy umówią wizyte u kogos innego. Wkurzylam sie troche bo on jest moim lekarzem prowadzacym wiec on powinien przedstawic plan zmiany jakiejs skoro się nie udało czy coś....no ale trudno zapisałam się na piątek na 18.20 ( @zylwia zapiszesz mi proszę wizytę w kalendarzu?) do Dr Czer....kwinskiego. Któraś powie czy jest ok? opinie na znany lekarz własnie widzę nie zachęcają:(
 
reklama
nie dam rady Was doczytać..
Dziś dzwoniłam do mojegu guru z kliniki zeby po poronieniu sie zapisac na wizyte. Usłyszałam ze on crio się nie zajmuje bo nasz duzo i jezeli się uprę to za dopłatą 4 stów się pokaze na crio no i ze mnie przełączy do asystentów ktorzy umówią wizyte u kogos innego. Wkurzylam sie troche bo on jest moim lekarzem prowadzacym wiec on powinien przedstawic plan zmiany jakiejs skoro się nie udało czy coś....no ale trudno zapisałam się na piątek na 18.20 ( @zylwia zapiszesz mi proszę wizytę w kalendarzu?) do Dr Czer....kwinskiego. Któraś powie czy jest ok? opinie na znany lekarz własnie widzę nie zachęcają:(
Hej. Super, że masz już zalecenia od Paśnika, teraz to już musi być upragniony dzidziuś. Ja czekam z niecierpliwością na wyniki badań i 9 maja mam wizyte u dr Paśnika. Oby szybko minęło... Ja byłam często na monitoringach u dr Cz. sympatyczny i spokojnie odpowiada na pytania. Ogólnie Ok.
 
nie dam rady Was doczytać..
Dziś dzwoniłam do mojegu guru z kliniki zeby po poronieniu sie zapisac na wizyte. Usłyszałam ze on crio się nie zajmuje bo nasz duzo i jezeli się uprę to za dopłatą 4 stów się pokaze na crio no i ze mnie przełączy do asystentów ktorzy umówią wizyte u kogos innego. Wkurzylam sie troche bo on jest moim lekarzem prowadzacym wiec on powinien przedstawic plan zmiany jakiejs skoro się nie udało czy coś....no ale trudno zapisałam się na piątek na 18.20 ( @zylwia zapiszesz mi proszę wizytę w kalendarzu?) do Dr Czer....kwinskiego. Któraś powie czy jest ok? opinie na znany lekarz własnie widzę nie zachęcają:(
Kochana ja myślę, że warto spróbować ... zobaczysz jak będzie po wizycie.. jakie emocje i wrażenia.
Nie jest powiedziane ze nie będzie on dobry...:)
Ale swoją drogą podejście Pana L.... jest na prawdę nie na miejscu... Jednak są i dobre strony zmian.. czasami one pomagają w spełnieniu naszego marzenia :)
 
Zrobiłam betę... BHCG <0,1 mIU/ml
Kochana chwila smutku jest wskazana i dobrze o tym wiemy ale my kobietki jesteśmy mega silne i mimo upadków wstajemy z kolan ...mocniejsze ...i dalej dążymy do upragnionego szczęścia . Ja to przeżyłam ostatnio w piątek i wiem co teraz czujesz ściskam mocno i życzę powodzenia . Jestem pewna że następnym razem się uda ❤
 
@gosia321 dziękuję bardzo za odzew, heparyne brałam profilaktycznie, encortonu brałam 20 mg ale zbił mi nk tylko do 21 % i przy tym rozwalił cykle na pare miesięcy, też myślałam o wlewach z intralipidu tylko nie mogę nikogo znaleźć kto mi to poda w Bydgoszczy albo w okolicy. No ok mam w bydgoszczy inwicte ale tam wlew kosztuje 700 zł. Myślisz że mogłabym polegać tylko na zleceniach Paśńika, bez kontroli u ginekologa? Nikt w mojej okolicy nie zna się na tych wlewach ani acofilu, o którym też myślałam.

Dlatego prosiłam aby może ktoś z Was polecił mi kogoś bliżej niż Łódź bo wiadomo wlew 4 godz. Szukam szukam i nie mogę znaleźć ;(
Ale jak masz zalecenie lekarza ze i jak podawać, z pieczątka, masz receptę i zapotrzebowanie na lek(do zakupu tego leku) to ci pielęgniarka każda podać może. Jak w necie nie znalazłaś to idz do jakiegoś zabiegowego w przychodni i się umawiaj prywatnie albo ogłoszenie wywieś
 
reklama
nie dam rady Was doczytać..
Dziś dzwoniłam do mojegu guru z kliniki zeby po poronieniu sie zapisac na wizyte. Usłyszałam ze on crio się nie zajmuje bo nasz duzo i jezeli się uprę to za dopłatą 4 stów się pokaze na crio no i ze mnie przełączy do asystentów ktorzy umówią wizyte u kogos innego. Wkurzylam sie troche bo on jest moim lekarzem prowadzacym wiec on powinien przedstawic plan zmiany jakiejs skoro się nie udało czy coś....no ale trudno zapisałam się na piątek na 18.20 ( @zylwia zapiszesz mi proszę wizytę w kalendarzu?) do Dr Czer....kwinskiego. Któraś powie czy jest ok? opinie na znany lekarz własnie widzę nie zachęcają:(
Ale kawał $%$# - jak tak można wrrr..., trzymaj się cieplutko, może tak miało być, a zmiana będzie na lepsze!
 
Do góry