reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kobietki ;) 19 wizyta u lekarza zobaczymy co powie pan ginekolog jaki ma teraz plan na nas aby wkoncu się udało ciekawe czy da na jakieś wyniki czy jakieś leki dorzuci chęci posiadania dziecka jest tak wielka że jak widzę małe dzieci na sklepie to aż łzy w oczach są że chce swoje czy ja się kiedyś tego dzieciątka doczekam
 
Hej kobietki ;) 19 wizyta u lekarza zobaczymy co powie pan ginekolog jaki ma teraz plan na nas aby wkoncu się udało ciekawe czy da na jakieś wyniki czy jakieś leki dorzuci chęci posiadania dziecka jest tak wielka że jak widzę małe dzieci na sklepie to aż łzy w oczach są że chce swoje czy ja się kiedyś tego dzieciątka doczekam
@PaulinkaP doczekamy się kochana , doczekamy WSZYSTKIE ...
 
@nieagatka kochana a co robi decapeptyl? Ja mialam jedna procedure. Miesiac antykow i dlugi protokol... 6 komorek, 5 sie zaplodnilo, 3 zarodki. 2 transfery nieudane...
Teraz lekarz wyslal mnie na immunologie i wspominal cos o krotkim protokole.
 
@nieagatka kochana a co robi decapeptyl? Ja mialam jedna procedure. Miesiac antykow i dlugi protokol... 6 komorek, 5 sie zaplodnilo, 3 zarodki. 2 transfery nieudane...
Teraz lekarz wyslal mnie na immunologie i wspominal cos o krotkim protokole.

Wywoluje menopauze. Doslownie. Uderzenia goraca, zmiennosc nastrojow i takie tam. Ale lekarz powiedzial mi, ze to wzmocni moje komorki usypiajac endomende jednoczesnie. Przez te 3 miesiace bralam dodatkowo koenzym q10 i cos zadzialalo, bo sie udalo.
A w ktorej dobie mialas transfery?
 
Z tego co kojarzę podjeliście się adoptować dzidziusia.Na jakim etapie jesteście.?Jeżeli mogę wiedzieć.

Czekamy, na kurs do przyszłego roku. Dokumenty zlozone.Jest, bardzo dużo par starających się o dziecko przez adopcję .
Narazie pocieszeniem sa dzieci siostry i rozpuszczam Je :))))jak tylko mogę.
Miłość oczywiście odwzajemniona.
 
Kochane wróciłam od profesora genetyki, amniopunkcję będę miała dla świętego spokoju zrobioną 25 kwietnia. Profesor rzeczowo stwierdził, że moje wyniki z badania prenatalnego wraz z testem PAPPA są bardziej niż dobre według niego problem raczej stanowił tutaj kwas foliowy , najprawdopodobniej źle go przyswajam niestety w klinice nie miałam badań w tym kierunku robionych. Stąd mogło się pojawić u dziecka rozszczepienie wargi i podniebienia jednostronne. Jestem spokojniejsza, profesor powiedział, że mam być dobrej myśli i nie denerwować synusia w oczekiwaniu na amnio. Jestem pozytywnie nastawiona wierzę, że dziecku nic nie będzie, a z tą wargą poradzimy sobie na pewno jak dzidziuś przyjdzie na świat. Dziękuję dziewczyny za wsparcie!!!;);););)
maryanka ufff kamień z serca będzie dobrze a z tym dacie radę, spokojnej ciąży kochana i nie martw się juz trzeba się cieszyć że synek zdrowy a taki mankament do naprawienia. Pozdrawiam cię serdecznie
 
reklama
Do góry