reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Plum1986 trzymam kciuki.

@dżoasia tak uargumentowal endometrioza plus amhbi kieoski obraz jajnikow. Wg nieco stymulacja u mnie tylko zwiekszy produkcje pustych jajeczek. Takze invitro z kd jak juz

@gosia321 zobacze gdzie jest ta klinika.

@chlopers a u kogo sie leczysz?

Dziekuje kochane. Nadal mam pustke w glowie. Musze to wszystko przemyslec.
Klinika jest w Katowicach misis i pare innych dziewczyn sie tam leczy
 
Ja mam endomende i amh 1.8. U mnie nie pekaly pecherzyki... ale komorki jajowe osob z endomenda o wiele gorzej sie implantuja wiec to moze byc przyczyna niepowodzen naturalnych u Ciebie.
Zbadaj ca125 - jesli wyjdzie znacznie podwyższone to znaczy ze masz endometrioze.
I ja na Twoim miejscu zasiegnelabym opinii innego lekarza. Kolezanka bertha tez byla w novum i tez ja Lewy namawial na cykl naturalny itp. Poszla do wroclawia i tam jest normalnie stymulowana.
Zmien klinike.

Ja mam endomende 3. Stopnia. Maz slabe nasienie. Dostalam miesiac antykow, potem 3 przez 3 miesiace raz w miesiacu zastrzyk z decapeptylu. Zaraz po tym krotki protokol 300gonapeptyl + 75menopur. Pobrano 9 komorek, 6 dojrzalych. Do 3 doby dotrwala jedna, ktora ma teraz rok [emoji4] Moj lekarz byl bardzo pewnien tego co robi i dzieki niemu mam moj malutki cud.
Trzymam kciuki za wszystkie z Was tutaj i zycze duzo sily i wytrwalosci!
 
reklama
Do góry