reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wywoluje menopauze. Doslownie. Uderzenia goraca, zmiennosc nastrojow i takie tam. Ale lekarz powiedzial mi, ze to wzmocni moje komorki usypiajac endomende jednoczesnie. Przez te 3 miesiace bralam dodatkowo koenzym q10 i cos zadzialalo, bo sie udalo.
A w ktorej dobie mialas transfery?
Koeznym biore. I cala tone innych dziwnych rzeczy majacych poprawiac komorki.
Lekarka spozs kliniki chciala mi dac na 2 miesiace Vissane. Ale mam badania immuno i nie wiem co na to lekarz prowadzacy wiec bez konsultacji z nim tego nie zrobie.
Jeden transfer mialam w 2 dobie, a drugi w 3...
 
reklama
U mnie decyzja o kd była przemyślana i oboje z mężem wiemy że innej drogi nie ma.Nie mieliśmy żadnych wątpliwości.U mnie komórki były tragiczne ,ale próbowaliśmy z całych sił.Nie wyszło.Może teraz ta droga którą wybraliśmy okaże się szczęśliwa.Czas pokaże.:)
Nadzieja witaj, podczytuje inny wątek o kd i widze że to się naprawdę udaje. Czego ci życzę z całego serca. Zresztą annemarie pewnie już głaszcze brzuszek. Aneetee daj znać jak w nowej pracy.
 
Koeznym biore. I cala tone innych dziwnych rzeczy majacych poprawiac komorki.
Lekarka spozs kliniki chciala mi dac na 2 miesiace Vissane. Ale mam badania immuno i nie wiem co na to lekarz prowadzacy wiec bez konsultacji z nim tego nie zrobie.
Jeden transfer mialam w 2 dobie, a drugi w 3...

Ja 6ty po porodzie dostalam jednoskladnikowe tabletki anty. Jasno i wyraznie mi powiedziano, ze lazdy okres powoduje nieodwracalne zmiany wiec tego okresu musze unikac.
Nie mam pojecia jak tabsy moga wplywac na wyniki wiec rozumiem, ze nie chcesz ich brac, ale ja bym zapytala. Jesli mozesz uniknac okresu to to zrob.
 
Ja 6ty po porodzie dostalam jednoskladnikowe tabletki anty. Jasno i wyraznie mi powiedziano, ze lazdy okres powoduje nieodwracalne zmiany wiec tego okresu musze unikac.
Nie mam pojecia jak tabsy moga wplywac na wyniki wiec rozumiem, ze nie chcesz ich brac, ale ja bym zapytala. Jesli mozesz uniknac okresu to to zrob.
Wiem. Tez mi mowia za kazdym razem o tym okresie. Jak tylko zrobie wyniki immuno to postaram sie spytac lekarza... a z drugiej strony wciaz naiwnie licze na naturalsa. Conajmniej jeden jajowod mam drozny i raz na kilka miesiecy owulacje..
 
reklama
Do góry