reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam was dziewczynki.Forum czytam od dawna ale dopiero teraz odważyłam się napisać i podzielić się swoją historią.Tak jak wy wiele przeszłam ale postanowiłam że będę walczyć mimo moich41 lat.Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych (naturals).Usunięte jajowody i jeden jajnik.Podchodziłam do in vitro dwa razy z niskim amh 0,2.Przy pierwszym tylko trzy zarodki.Dwa podane.Beta zerowa.Przy drugim cztery zarodki.Dwa podane.Dwa nie przetrwały.Ciąża biochemiczna.Teraz podchodzę z kd.Jak endo będzie ok to 23transfer.Leczę się Invimed Wrocław u dr.G.Wcześniej byłam u dr.Ż.ale od niego brak konkretów i podejście do pacjenta masakra.Mam nadzieję że pomimo długoletniej walki my wszystkie doczekamy sie upragnionego potomstwa.Życzę wam tego i sobie z całego serca.Czy mogę do was dołączyc i wspierać się nawzajem?
 
reklama
Witam was dziewczynki.Forum czytam od dawna ale dopiero teraz odważyłam się napisać i podzielić się swoją historią.Tak jak wy wiele przeszłam ale postanowiłam że będę walczyć mimo moich41 lat.Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych (naturals).Usunięte jajowody i jeden jajnik.Podchodziłam do in vitro dwa razy z niskim amh 0,2.Przy pierwszym tylko trzy zarodki.Dwa podane.Beta zerowa.Przy drugim cztery zarodki.Dwa podane.Dwa nie przetrwały.Ciąża biochemiczna.Teraz podchodzę z kd.Jak endo będzie ok to 23transfer.Leczę się Invimed Wrocław u dr.G.Wcześniej byłam u dr.Ż.ale od niego brak konkretów i podejście do pacjenta masakra.Mam nadzieję że pomimo długoletniej walki my wszystkie doczekamy sie upragnionego potomstwa.Życzę wam tego i sobie z całego serca.Czy mogę do was dołączyc i wspierać się nawzajem?

Cześć, zapraszamy. :)

Będę miała zapewne ok. 27.04. transfer, również w tej klinice ale u innego lekarza. ;)
 
Witam was dziewczynki.Forum czytam od dawna ale dopiero teraz odważyłam się napisać i podzielić się swoją historią.Tak jak wy wiele przeszłam ale postanowiłam że będę walczyć mimo moich41 lat.Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych (naturals).Usunięte jajowody i jeden jajnik.Podchodziłam do in vitro dwa razy z niskim amh 0,2.Przy pierwszym tylko trzy zarodki.Dwa podane.Beta zerowa.Przy drugim cztery zarodki.Dwa podane.Dwa nie przetrwały.Ciąża biochemiczna.Teraz podchodzę z kd.Jak endo będzie ok to 23transfer.Leczę się Invimed Wrocław u dr.G.Wcześniej byłam u dr.Ż.ale od niego brak konkretów i podejście do pacjenta masakra.Mam nadzieję że pomimo długoletniej walki my wszystkie doczekamy sie upragnionego potomstwa.Życzę wam tego i sobie z całego serca.Czy mogę do was dołączyc i wspierać się nawzajem?

Kolejna pacjentka dr G :) super 3 mam kciuki za jego dobra rękę ;)
 
Kuzwa cieszcie sie dziewczyny, bo ja "na co dzien" mam E... a przy lekach F... (chociaz nie wiem o co kaman z tymi rozmiarami bo kol z pracy zamawia na contri i bierze rozmiary DD a ma wieksze cyce ode mnie... ja mam sprawdzone cyckonosze z triumpha, wiec wole zabulic ale za to nosi sie elegancko i cyce czuja, ze zyja:p)

O mamy ten sam rozmiar biustu :p i ja tez tylko triumph! Wszystko ladnie trzyma:)
 
Kucia amh 0.9. Ja tam z ta endonetrioza to nie wierze w nia. Na zadnej laparoskopii nie wyszla. To lekarz sie upiera, ze jak jest plyn to jest endomenda. Nawet nie chodzi o amh tylko lewy jajnik tragedia moze dlatego taka d wyszla a prawy pracuje. Mialam juz stymulacje i byly 3 pecherzyki i wszystkie pekly i nic zero null(starania naturalne). Ogolnie to w srodku wyglada to zle. Lekarz od razu powiedzial, ze jestesmy trudnym przypadkiem
Ja mam endomende i amh 1.8. U mnie nie pekaly pecherzyki... ale komorki jajowe osob z endomenda o wiele gorzej sie implantuja wiec to moze byc przyczyna niepowodzen naturalnych u Ciebie.
Zbadaj ca125 - jesli wyjdzie znacznie podwyższone to znaczy ze masz endometrioze.
I ja na Twoim miejscu zasiegnelabym opinii innego lekarza. Kolezanka bertha tez byla w novum i tez ja Lewy namawial na cykl naturalny itp. Poszla do wroclawia i tam jest normalnie stymulowana.
Zmien klinike.
 
Barburka dzieki lekarzowi z invimed mam zanizone ahm, takze tam sie nie wybieram.

@dżoasia amh niskie bo mialam dwustronna laporoskopie.

Strasznie boli mnie dzis ten lewy jajnik i do tego mam zapalenie pecherza.

@Murawa w kd przerazaja nas koszty.

Maz chce probowac w Poznaniu w medart

Wieeem,że koszta ogromne...ale-każda stymulacja I transfery też ...Temat do przemyślenia...Na pewno jak radzą dziewczyny bym się jeszcze stymulowala.
 
reklama
Wiem ze na ulotce jest napisane ze szkodliwe dla maluszków, a kiedyś gdzieś czytałam żeby uważać w ciąży. No tak te świństwa które mamy na codzień pewnie są gorsze ale ja spie z psem on zawsze przy brzuchu i już zaczynam się nakręcać ...
Ja używałam dla pieska kropelek koszt około 70 zł za malutenka tubke ale warto bardzo pies nigdy nie miał pchel ani insektow.Weterynarz poleci
 
Do góry