reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny kilka z Was pisało ze maja zwierzęta, używacie obroży foresto? Kiedyś czytałam ze są szkodliwe dla dzieci do 1rz ale chyba dla zarodków tez, macie jakieś info?

Ja używam już bodajże trzeci rok i uważam, że nie ma lepszej na świecie :-) od tego czasu 0 kleszczy, brak zapachu, dość ładnie wygląda (szara a nie np zielona) i pies też jej nawet nie zauważa :-)
 
Dziewczyny kilka z Was pisało ze maja zwierzęta, używacie obroży foresto? Kiedyś czytałam ze są szkodliwe dla dzieci do 1rz ale chyba dla zarodków tez, macie jakieś info?
Ja uzywam ale nic takiego nigdy nie slyszalam ale tez prawde powiedziawszy nie sprawdzalam.czy sa bezpieczne bo mi.to nie bylo potrzebne
 
Wiem ze na ulotce jest napisane ze szkodliwe dla maluszków, a kiedyś gdzieś czytałam żeby uważać w ciąży. No tak te świństwa które mamy na codzień pewnie są gorsze ale ja spie z psem on zawsze przy brzuchu i już zaczynam się nakręcać ...
Nasz też śpi z Nami i myślę, że kleszcz w łóżku, czy inne robactwo będzie bardziej szkodliwe niż obroza. Ja jej nie dotykam, pies też nie, a nawet jeśli coś tam się wydziela to wydaje mi się, że smog itp badziewia są gorsze heh
 
reklama
Do góry