reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Misis188 a jaka jest Twoja historia ? Jeśli mogę zapytać
Na wcześniejszej stronie troche opisalam. Generalnie myslalam ze jestem.łatwym przypadkIem bo wskazaniem do in vitro byly niedrozne jajowody. Wszystkie inne badania i wyniki moje oraz meza byly ok. Przepraszam, TSH mialam za wysokie i w pierwszej klinice nic o tym nie wspomnieli a mialam tam 2 procedury i TSH 3,55-teraz juz wiem ze to za duzo ale trzeba po prostru trafić na dobrego lekarza. Dr G od razu jak to zobaczyl to przepisal mi leki i powiedzial ze za wysokie. Potem doszła immunologia, za wysokie NK i brak przeciwcial blokujacych
 
reklama
Dziewczyny ale jestem wściekła na siebie żeby wiedziała że będzie prawie lato zabralabym więcej ciuchów cienszych z mieszkania a teraz M się wkurzam bo go ganiam a powiedziałam że na to 3 przeklęte piętro nie wejdę do końca 1 trym.
 
Witajcie kochane. Odebrałam wyniki bety niestety ujemna serce boli..nie wiem jak to powiedzieć mężowi tak barszo wierzy ze sie udalo .to już była nasza 5 pełna procedura .Gdzie teraz szukac pomocy .. proszę jeśli ktoś ma wolny termin do oddania do Pasnika we wcześniejszych postach czytałam byłabym wdzięczna. Za pozostałe dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki ✊✊ oby wasze zarodki były mocne i zostały z Wami 9 m-cy ❤❤
Tak mi przykro :(:(:( na 100% musicie się dalej diagnozować. Gdzieś musi być przyczyna.

Czesc, podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale dziś zdecydowałam sie oficjalnie dołączyć.:)
Mam pytanie, czy któraś z Was jest na encortonie?
Ja jestem po punkcji, biorb framin, duphaston i luteinę, na niedzielę mam planowany transfer, a wczoraj okazalo sie, ze mam komorki NK 13% i ze mam włączyc jeszcze encorton 20 mg- trochę mnie to przeraziło, bo nie jestem fanką sterydów:( wiecie do kiedy się je później bierze?
Wiele z nas jest na encortonie 10mg nawet na wszelki wypadek. Niestety ani razu mi się nie udało zajść więc nie wiem kiedy się z niego schodzi w ciąży.

Dziewczyny od śluzu ślimaka i herbaty z siania. Wczoraj a propo tego webinaru o endomendzie mówiły dziewczyny o poprawie jakości komórek jajowych i antyoksydantach. Mówiły, że bardzo ważna jest kurkuma i żeby ją dawać do wszystkiego. Ja będę robiła tzw. złote mleko. Ważne tylko, żeby do kurkumy dodać szczyptę pieprzu, bo pieprz wyzwala działanie kurkumy.
Któraś podała tam też przepis na antyoksydacyjny koktajl:
1 łyżeczka kurkumy, 1 łyzeczka imbiru, szczypta pieprzu i szczypta cynamonu, sok z 1 cytryny, stewia/ syrop klonowy, 1 szkl. gorącej wody.
Także do śluzów i siana trzeba dołączyć kolejną ohydę ;)
Tak to ciemne owoce (winogrona, jeżyny, jagody) zawierają resweratol i mnóstwo antyoksydantów więc też wskazane.
 
Dziewczyny ale jestem wściekła na siebie żeby wiedziała że będzie prawie lato zabralabym więcej ciuchów cienszych z mieszkania a teraz M się wkurzam bo go ganiam a powiedziałam że na to 3 przeklęte piętro nie wejdę do końca 1 trym.


Limoncia ale ciąża to nie choroba..
 
Tak mi przykro :(:(:( na 100% musicie się dalej diagnozować. Gdzieś musi być przyczyna.


Wiele z nas jest na encortonie 10mg nawet na wszelki wypadek. Niestety ani razu mi się nie udało zajść więc nie wiem kiedy się z niego schodzi w ciąży.

Dziewczyny od śluzu ślimaka i herbaty z siania. Wczoraj a propo tego webinaru o endomendzie mówiły dziewczyny o poprawie jakości komórek jajowych i antyoksydantach. Mówiły, że bardzo ważna jest kurkuma i żeby ją dawać do wszystkiego. Ja będę robiła tzw. złote mleko. Ważne tylko, żeby do kurkumy dodać szczyptę pieprzu, bo pieprz wyzwala działanie kurkumy.
Któraś podała tam też przepis na antyoksydacyjny koktajl:
1 łyżeczka kurkumy, 1 łyzeczka imbiru, szczypta pieprzu i szczypta cynamonu, sok z 1 cytryny, stewia/ syrop klonowy, 1 szkl. gorącej wody.
Także do śluzów i siana trzeba dołączyć kolejną ohydę ;)
Tak to ciemne owoce (winogrona, jeżyny, jagody) zawierają resweratol i mnóstwo antyoksydantów więc też wskazane.
Jak nie czarownice to zielarki:rolleyes2:rany boooskie dziewczynki wy szybko w ciąże zachodźcie bo jak nie to gastrolog murowany:rolleyes:
 
Hej dziewczyny.Wczoraj dostałam od znajomych dwie LALKI METTO miś i panda,ja już ją dawno kupiłam a te niepotrzebnie zajmują mi miejsce.Jakby któraś chciała to zapraszam na prv.
 

Załączniki

  • 2e61929b4d70b4ea57cdf9dce550.jpg
    2e61929b4d70b4ea57cdf9dce550.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 97
Czytam sobie to forum. Tyle tu nas i już mam i jeszcze starających się, ale czy są tu mamy po lub w trakcie zapłodnienia in vitro? Zastanawia mnie, na ile otwarcie mówicie o tym waszym rodzinom, znajomym. Sądząc po ilości artykułów na ten temat nie jest to już temat tabu, informacji jest mnóstwo. Moja najbliższa kuzynka urodziła niedawno córeczkę tylko dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu w gdańskiej invicta i w naszej rodzinie wszyscy o tym wiedzą, ale już jej męża rodzicom nic na ten temat nie mówili, bo to mogłoby ich zdenerwować. Jak to zatem jest w Polsce z tą tematyką?
ja własnie zaczym, dosłonie-dzisiaj biore pierwszy zastrzyk gonapaptylu
 
Tak mi przykro :(:(:( na 100% musicie się dalej diagnozować. Gdzieś musi być przyczyna.


Wiele z nas jest na encortonie 10mg nawet na wszelki wypadek. Niestety ani razu mi się nie udało zajść więc nie wiem kiedy się z niego schodzi w ciąży.

Dziewczyny od śluzu ślimaka i herbaty z siania. Wczoraj a propo tego webinaru o endomendzie mówiły dziewczyny o poprawie jakości komórek jajowych i antyoksydantach. Mówiły, że bardzo ważna jest kurkuma i żeby ją dawać do wszystkiego. Ja będę robiła tzw. złote mleko. Ważne tylko, żeby do kurkumy dodać szczyptę pieprzu, bo pieprz wyzwala działanie kurkumy.
Któraś podała tam też przepis na antyoksydacyjny koktajl:
1 łyżeczka kurkumy, 1 łyzeczka imbiru, szczypta pieprzu i szczypta cynamonu, sok z 1 cytryny, stewia/ syrop klonowy, 1 szkl. gorącej wody.
Także do śluzów i siana trzeba dołączyć kolejną ohydę ;)
Tak to ciemne owoce (winogrona, jeżyny, jagody) zawierają resweratol i mnóstwo antyoksydantów więc też wskazane.
@Kurcia to idzie żygać bez ciąży od tych specyfików :D:D :p:p
 
reklama
Do góry