reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozumiem :) Mam nadzieję, że drugą stymulację mi dobrze poprowadzi. Pierwsza nie była super szałowa, ale 8 pęcherzyków, 6 dojrzałych komórek, 5 zapłodnionych, 2 transfery. Więc coś się zadziało. W sumie więcej niż 6 i tak nie zapłodnią więc akurat w punkt.

A jak dr Cz bedzie Ci stymulacje prowadzic? Jaki ma plan?
Ja już stymulacji nie będę miała teraz. Tylko wszczepienie.
 
reklama
Smutne to dziewczynki, jakbym widziała siebie sprzed lat i ten lęk przed bezdzietnością. Teraz jest inaczej., lżej. Ale jestem o was spokojna, medycyna jest już na takim poziomie że jak nie drzwiami to oknem można to dzieciątko wykraść. Zresztą jak przyjdzie zwątpienie pomyście sobie o miss 5 stymulacji i co? Udało się, jak wiele cudów na tym forum. Aha, Kurcia o tym ryku w castoramie to szybko zapomniesz jak brzuch zacznie rosnąć;) na całe szczeście później nie pamięta się o tych emocjach.
 
A ja sie okrutnie boję, że od jutra znowu będzie mnie czekało to zawieszenie, ale najpier pytania jak dalej żyć, jak to sobie poukładać? Przeciez mialo byc inaczej.
Glupia byłam i zrobiłam dzisiaj sikacza, bo pomyślałam ze jakby bliźnięta, to juz chociaż cien cienia bym miala, a tu nic.
@Tysiek777 nie stresuj się nie potrzebnie i poczekaj jeszcze z tymi sikaczami... Nie zawsze zadomowia się dwa maluszki i beta dopiero może później wyjść niż na początku...
Wierzę ze będzie dobrze :*:*:*
 
Wiemy wiemy dr G :D :*
Kurcze chcialabym miec jego nr... ale nie zapytam bo mi glupio.
Ja mam wrazenie ze na poczatku do mnie podchodzil jak do panikary i raczej zrzucal na to ze "mloda to sie uda". Ale jak beta nawet nie drgnela drugi raz to widzialam u niego troske i zmiane nastawienia.
Poza tym o ile nie raz jest rzeczowy i wizyty w trakcie stymulacji sa szybkie, tak po obu nieudanych transferach zawsze wizyta byla dluga, duzo opowiadal itp.
Mi dal sam ale to moze dlatego ze odchodzil z kliniki, nie mogl powiedziec do ktorej i prosił o informacje z efektów leczenia. Popros o telefon na wizycie
 
Smutne to dziewczynki, jakbym widziała siebie sprzed lat i ten lęk przed bezdzietnością. Teraz jest inaczej., lżej. Ale jestem o was spokojna, medycyna jest już na takim poziomie że jak nie drzwiami to oknem można to dzieciątko wykraść. Zresztą jak przyjdzie zwątpienie pomyście sobie o miss 5 stymulacji i co? Udało się, jak wiele cudów na tym forum. Aha, Kurcia o tym ryku w castoramie to szybko zapomniesz jak brzuch zacznie rosnąć;) na całe szczeście później nie pamięta się o tych emocjach.
Oj tak:) na prawde szybko zapomina sie o tym.co bylo zle. O wiadrach wylanych łez.
 
Ja już stymulacji nie będę miała teraz. Tylko wszczepienie.
Aha sorki. Ale dr Cz Ci prowadzila stumulacje jedna tak? I jakie byly roznice i oczywiście wyniki.
Smutne to dziewczynki, jakbym widziała siebie sprzed lat i ten lęk przed bezdzietnością. Teraz jest inaczej., lżej. Ale jestem o was spokojna, medycyna jest już na takim poziomie że jak nie drzwiami to oknem można to dzieciątko wykraść. Zresztą jak przyjdzie zwątpienie pomyście sobie o miss 5 stymulacji i co? Udało się, jak wiele cudów na tym forum. Aha, Kurcia o tym ryku w castoramie to szybko zapomniesz jak brzuch zacznie rosnąć;) na całe szczeście później nie pamięta się o tych emocjach.
Dzięki:* zapomne mam nadzieje. Zreszta mam nadzieje ze każda z nas zapomni o tych zmartwieniach.
 
Dziewczyny Masakra uczucie jak ciagnie w pachwinach:/ zauważyłam że najgorzej tak do 12-13 z mdlosciami i jak mam pusty żołądek potem już w miarę, podbrzusze kluje troszkę chwilę i przestaje potem wraca i tak co chwilę od 2 h nie wiadomo m czy to nie wina wczorajszych wymiotów i rozwolnienia
 
@Tysiek777 nie stresuj się nie potrzebnie i poczekaj jeszcze z tymi sikaczami... Nie zawsze zadomowia się dwa maluszki i beta dopiero może później wyjść niż na początku...
Wierzę ze będzie dobrze :*:*:*
Dziękuję, melisy to juz sie tyle opilam ze zaraz obrzydzenia do niej dostane. Wzielam sie za papiery do rozliczenia podatkowego, to chociaż na chwile glowe czyms zajęłam. Moj rozum podchodzi do tego mocno negatywnie, ale serce juz doszukuje sie objawów i piskliwym glosikiem krzyczy do mnie: zobacz, zobacz napewno sie udalo, w glowie ci sie kreci, slabo ci i nawet temperaturka wyzsza, napewno ci sie udalo. Na co mozg spokojnym i opanowanym tonem: takbletki żresz to i skutki uboczne masz. Osiwieje do jutra.
 
To dobrze, że u Ciebie wszystko dobrze. U mojego dziecka wykryto rozszczepienie wargi i podniebienia. Teraz czekam na konsultacje z genetykiem :(

Bardzo mi przykro :* ja dzis tez nie mam za dobrych wiadomości mi na teście Pappa wyszlo ze mam dużo wolnego beta hcg wszystko inne jest ok i nk i nawet ogólny wynik Pappa to ryzyko urodzenia dziecka z ze jest niskie ale lekarza nie pokoi to wolne beta hcg jest jego az 157 to okolo 4 razy ponad normę
 
reklama
Moze ktoras z was dziewczyny miala taka sytuacje odebralam wyniki pappa i wyszlo ze mam wolne beta hcg za wysokie 157 to o 4 razy ponad normę nk1,2 i reszta wszystko dobrze i ryzyko urodzenia dziecka chorego w tej trisomii tez niskie ale lekarza nie pokoi te wolne bhcg
 
Do góry