reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Kwiecień to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-04-12 Barburka podglądanie maluszka <3
2018-04-12 mmileczkaa podglądanie maluszka <3
2018-04-12 Koko8 beta !!

2018-04-13 redferrari wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-04-13 Tysiek777 beta !!
2018-04-13 Madzix19 Beta, w 8dpt :) z nadzieją...
2018-04-16 anett96 wizyta u Paśnika
2018-04-16 Agonia777 wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-04-16 dariaa16 wizyta pęcherzykowa :)
2018-04-16 Kalno wizyta w trakcie stymulacji
2018-04-17 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka <3
2018-04-17 shaggy amniopunkcja
2018-04-18 tamiza usg pęcherzykowe :)
2018-04-19 jasani usg 3 trymestru
2018-04-23 Maryanka podglądanie maluszka <3
2018-04-23 gosia321 wizyta przed transferem
2018-04-24 hope322 Usg 3. trymestru :)
2018-04-24 ona232 beta !!
2018-04-27 limoncia1 podglądanie maluszka <3
2018-04-27 Malinka1989 wizyta pęcherzykowa :)
2018-04-30 NadziejaJest transfer !!
2018-05-07 RedHotChiliPepper28 badania prenatalne II trymestru
2018-05-07 Barburka badania prenatalne II trymestru
2018-05-07 shaggy podglądanie maluszka <3
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-05-10 encka86 USG połowkowe
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-02 Oczekiwanie2017 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-11 walczaca o szczescie termin porodu
2018-08-16 aga06 termin porodu
2018-08-19 misis188 termin porodu
2018-08-21 Zylwia termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-08 Iskra_82 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu
2018-09-28 Doris30 termin porodu
2018-09-29 Barburka termin porodu
2018-09-30 shaggy termin porodu
2018-10-02 nadziejaprzedewszystkim termin porodu
2018-10-19 Maryanka termin porodu
2018-11-01 mmileczkaa termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Ja na 30/6 termin[emoji4][emoji4]
 
reklama
Maryanka rozszczep podniebienia zdarza się często a pozniej tego nie widac. Trzymam kciuki zeby piatek cię trochę uspokoił i żeby wszystko było dobrze. Wybieraj tylko najlepszych lekarzy. Pamiętam jak 10 lat temu zaprzyjaźniłam się z koleżanka z forum Bociana, bylysmy rowno w ciąży, szczęśliwe, nagle mam od niej telefon byla w tarnowie u gibekologa i dziecko ma liczne wady w budowie. Ło matko, ryczalyśmy obydwie, dopiero przytomny mąż zarezerwował wizytę u profesora w warszawie z super sprzętem i co...dziewczynka zdrowa ( owszem oni w rodzinie mieli troche inną budowę głowy)urodzila się sliczna i zdrowa. Trzymaj się kochana.
Wczoraj to był dla mnie po prostu szok. Dzisiaj staram się myśleć na spokojnie. Mam nadzieję że jutrzejsza wizyta rozwieje moje wątpliwości. Dziękuję za wsparcie :)
 
@Maryanka kochana przykro mi, że usłyszałaś stresujące wieści. Mam jednak nadzieję, że to tylko defekt kosmetyczny i kolejna wizyta przyniesie ulgę dla serca. To zawsze boli i stresuje kiedy wiesz, że Twoje bobo będzie czekał jakiś zabieg czy operacja, ale najważniejsze, żeby ta wada nie łączyła się z innymi. Trzymam mocno kciuki i szczerze wierze w dobre wieści!

sorki dziewczynki, że się ostatnio mniej udzielam, ale coś mi na głowę siadło. Jakoś mnie to czekanie na procedurę dobija, że pomału opadam z zapału do walki i zapominam o co walcze. Jak się człowiek kłuje tymi igłami to ma motywację i chęć i poczucie, że coś robi. A ja nie robię obecnie nic poza czekaniem na badania immuno i czuję się jakby pierwsza procedura nigdy się nie wydarzyła.
W dodatku szwagierka zaraz ma połówkowe. A pamiętam, że jak nam powiedzieli o ciąży to byłam tuż przed drugim transferem. I teraz ona już tak daleko, a ja dalej nigdzie... Przepraszam za smęty.
 
@Maryanka kochana przykro mi, że usłyszałaś stresujące wieści. Mam jednak nadzieję, że to tylko defekt kosmetyczny i kolejna wizyta przyniesie ulgę dla serca. To zawsze boli i stresuje kiedy wiesz, że Twoje bobo będzie czekał jakiś zabieg czy operacja, ale najważniejsze, żeby ta wada nie łączyła się z innymi. Trzymam mocno kciuki i szczerze wierze w dobre wieści!

sorki dziewczynki, że się ostatnio mniej udzielam, ale coś mi na głowę siadło. Jakoś mnie to czekanie na procedurę dobija, że pomału opadam z zapału do walki i zapominam o co walcze. Jak się człowiek kłuje tymi igłami to ma motywację i chęć i poczucie, że coś robi. A ja nie robię obecnie nic poza czekaniem na badania immuno i czuję się jakby pierwsza procedura nigdy się nie wydarzyła.
W dodatku szwagierka zaraz ma połówkowe. A pamiętam, że jak nam powiedzieli o ciąży to byłam tuż przed drugim transferem. I teraz ona już tak daleko, a ja dalej nigdzie... Przepraszam za smęty.
Wiem, jak się czujesz, bo miałam dokładnie to samo między transferami a immunologią... To zawieszenie było do d... Przypuszczam że większość z dziewczyn tak właśnie się czuje jak nie mogą działać i walczyć o swoje szczęście. Ale głowa do góry i pamiętaj że to wszystko po to że następnym razem się udało [emoji6][emoji110]
 
Dziękuję za dobre słowa już jedna z dziewczyn na forum mnie tu skwitowała , że jej dziecko miało rozszczep wargi i do tego wady genetyczne i ciążę zakończyła. Zdruzgotało mnie to do tego stopnia, że nie mogę się uspokoić :(:(:(
Kochana, nawet sie nie probuje domyslac przez co teraz przechodzisz, ale mysle ze @shaggy naprawde nie miala nic zlego na mysli. Tylko napisala jak u niej bylo. Ja to odebralam jak podzielenie sie swoimi przejsciami, a nie jako atak na Ciebie.. wiadomo, ze i tak najwazniejsza bedzie wizyta u genetyka i Wasze pozniejsze dzialania..
Trzymamy tu wszystkie mocno kciukiza Ciebie! [emoji173]
 
reklama
Rozumiem, że czekanie jest dołujące i przychodzi myśl że jest się jakby w zawieszeniu... Ja między 1 a 2 transferem jeszcze nigdy tak mocno nie czekałam na okres żeby wrócić do walki... a co do szwagierki miałam podobną sytuację... mnie w listopadzie 1 transfer się niestety nie udał a szwagierka mnie i męża w grudniu poinformowała że spodziewają się drugiego dziecka.. pamiętam, że nawet "gratuluje" nie powiedziałam. Nie umiem się zachować tak jak ktoś ode mnie wymaga czy kultura nakazuje jeśli tego nie czuję.... Mój M miał pretensję że mogłam chociaż im pogratulować ale on sobie nie zdawał sprawy co ja czuje wtedy. Tym bardziej że szwagierka jak tu kiedyś Wam wspominałam jest w czepku urodzona... drugie dziecko niedługo urodzi, mąż ma firmę a ona siedzi w domu i kase wydaje... oczywiście na bezrobociu siedząc.. eh.

Ja pogratulowałam. Pewnie z mega sztuczną miną. A potem się rozryczałam na dziale umywalek w Castoramie ;D

Wiem, jak się czujesz, bo miałam dokładnie to samo między transferami a immunologią... To zawieszenie było do d... Przypuszczam że większość z dziewczyn tak właśnie się czuje jak nie mogą działać i walczyć o swoje szczęście. Ale głowa do góry i pamiętaj że to wszystko po to że następnym razem się udało [emoji6][emoji110]

Dzięki :* Już chyba bliżej niż dalej. Immuno 26 kwietnia.
 
Do góry