reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Kobiety. To wiecie co ja jestem napewno nienormalna - zreszta zawsze mówię , ze poza mną wszyscy w rodzinie spełni władzy umysłowej. Bo ja tęsknię za blokiem , za tą anonimowością - bez wscipskich sąsiadów , wchodzisz do domu zamykasz drzwi i swiat poza Tobą. Wieś - bynajmniej moja - wścipscy , złośliwi ludzie , plotki wyssane z palca i te traktowanie zwierząt - juz sie prawie ze wszystkimi pokłóciłam bo wiecznie na nich nasyłam straż gminną za smieci i palenie plastików i nawet pobiłam z dwoma sasiadami , jeden ktory w upale powiesil kota w klatce na czeresni by mu szpaki odstraszał -, a drugi bił psa bo szczekał bryyy . uwazaja mnie za wariatkę , ktora kota trzyma w domu i chodzi z nim do fryca - kot pers wiec kudły obcinamy. Wioska starszych ludzi - takie zacofanie , ze plakac sie chce - co powie ksiądz to świętość - a ksiądz jebniety jak talala .Tragedyja ale tak mysle , ze ich pomału wykończe psychicznie- bo pieknie potrafie grać na nerwach . Wieś sie rozrasta wprowadziło sie pare młodych cywilizowany osob.

@Agniecha pozwalasz system!!!!!:D:D:D
Chcę być Twoją sąsiadka!!!!Razem wykonczymy znecajacych się nad zwierzakami I trujących środowisko :D:D:D
Moze nawet zaryzykuję i umówimy się na jaką ustawke by niedobry wklepac :p:D:p
 
Ile płaciliście za badania wstepne do in vitro w bocianie w Katowicach? Mam na myśli te które są ważne przez pół roku. My bedziemy podchodzić w Białymstoku w bocianie ale w czerwcu przylatujemy do Polski i z Krakowa mamy bliżej do Katowic...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My dopiero się tam zapisaliśmy na wizyte,ale @Aguleczka29 powinna wiedziec.jak sie nie pojawi na forum to zapytam jej ile tam sie płaci.
 
reklama
Do góry