reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej . Dziewczyny długo mnie nie było . Staramy się z mężem o kredyt na budowę domu i byli trochę zamieszania ... Ale jest źle ... Dziś zaczęłam krwawić mocno . Jestem w szpitalu ,przyjęli mnie na oddział . Myślicie że to poronienie ? Po USG tego nie stwierdzili . Pani dr powiedziała że serduszko "jakby biło" ... Ale boje się
Będzie dobrze tule:)
 
reklama
Hej kochane...pytanie do tych co biora eutyrox...:sorry:
Wstala taka zaspana tepa dzida i pomylila eutyrox z duphastonem...i wzielam poltorej tabletki dupka zamiast eutyroxu...zorientowalam aie po sniadaniu jak poszlam wziąść witaminy i wlasnie dupka...:szok:
Pytanie...kiedy najwczesniej moge wziasc eutyrox...pewnie musze sie przeglodzic:hmm:...mysle zeby wziasc przed obiadem...dobrze bedzie?? :confused:
Jak raz nie wezmiesz to nic sie nie stanie
 
Krwawienie nie musi oznaczać poronienia. Najważniejsze, żeby skurczu nie było. Ja też dostałam krwawienia w 7tc i wszystko skończyło się dobrze. Niejedna z dziewczyn opisywała tu wtedy, że też krwawila i to dawało mi nadzieję na dobre zakończenie. Trzymam kciuki za Was.
Obys miala rację . Podbrzusze mnie boli ... Ale skurcze to chyba nie są
 
Tak o 12:30 podano mi mój drugi skarb .. narazie czuje się ok znaczy się trochę mnie ciągną jajniki .ale to chyba od zastrzyków i luteiny trzęsie mnie trochę zimno i tam trochę mi slabawo jak pochodzę wiec co chwilę leżę a ty jak się czujesz ? Ile miałaś podanych zarodków ? Jakie leki masz brać ? To był transfer mrozaczka czy świezaczka?
Tez dobrze sie czuje, mialam podany 1 mrozaczek trzydniowy. Jesli chodzi o leki to biore: encorton, luteine, progesteron besins, lenzetto, estrofem, crinone, acard, neoparin i prolutex, oprocz tego witaminy: modulator homocysteiny, gold krill, folian, kwas foliowy, magneB6 no i jeszcze nospa. Nie przeraz sie ze tak duzo ale przy ostatnim transferze tez mialam duzo lekow a progesteron mialam bardzo niski jak badalam co 2 dni i teraz Pani dr stwierdzila ze musimy jeszcze wiecej ich przyjmowac. Ja dzis troche sobie odpoczywam, a jutro juz ide do pracy, bo mam biurowa i tylko 6 godzin dziennie a w domu bym sfiksowala, bo mieszkam z bratowa ktora juz w 8 miesiacu ciazy i bym nie wytrzymala psychicznie. Wole se w pracy posiedziec a po poludniu pospac... I moze jakos minie :)
Trzymam kciuki rowniez za Ciebie... A Ty jakie leki bierzesz ?
 
reklama
Hej . Dziewczyny długo mnie nie było . Staramy się z mężem o kredyt na budowę domu i byli trochę zamieszania ... Ale jest źle ... Dziś zaczęłam krwawić mocno . Jestem w szpitalu ,przyjęli mnie na oddział . Myślicie że to poronienie ? Po USG tego nie stwierdzili . Pani dr powiedziała że serduszko "jakby biło" ... Ale boje się
Jak to "jakby bilo"? Jak bilo? Ile uderzeń na minutę?
 
Do góry