reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czytałam to kiedyś. W trakcie stymulacji piłam odżywki białkowe takie dla sportowców. Starałam się jeść dużo orzechów, awokado, jajek, dużo dużo pić.
Teraz przed kolejną procedurą odstawiłam całkowicie gluten. Produkty mleczne bardzo mocno ograniczyłam - tyle co śmietana w zupie czy w sosie. Ale ja akurat mam wykazaną nietolerancję glutenu i mleka, więc odstawiłam żeby nie pogarszać stanów zapalnych w organizmie.
Mam wyciskarkę wolnoobrotową więc 2-3 razy w tygodniu mam zamiar robić bomby witaminowe owocowo-warzywne. Chyba tyle.
Nie ma co wariować. Racjonalna zdrowa dieta i bardziej sobie pomóc nie można.

Też mam nietolerancje glutenu i odstawiłam już teraz bo poprostu lepiej się czuje bez tego. Jakoś tak lżej w żołądku. Czy produkty mleczne ograniczyłaś tylko ze względu na laktoze czy jest to zalecane każdemu przy in vitro? Ja co rano pije na śniadanie smoothie z truskawek, owoców leśnych i banana. Ale to wlaśnie jest na mleku a slyszalam ze nietolerancja glutenu idzie czesto w parze wlasnie z nietolerancja laktozy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ladies, czy któraś miała łyżeczkowanie w szpitalu? Czy na następny dzień idzie się do pracy, czy się dostaje zwolnienie i trzeba poleżeć?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam. Akurat nie potrzebowalam zeolnienia (po prostu soboe odpoczywalam) ale mi je proponowano. Tylko za ja troche na pozniejszym etapie bylam.
Jak tam Biedroneczko, kiedy bedziesz w szputalu? Myslalam dzis o tobie, jestes nie do zapomnienia. Super babeczka :*
 
Ladies, czy któraś miała łyżeczkowanie w szpitalu? Czy na następny dzień idzie się do pracy, czy się dostaje zwolnienie i trzeba poleżeć?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam ok.półtora tygodnia zwolnienia (ale leżeć plackiem nie musiałam). Jak poszłam do lekarza na kontrolę to chciał mi przedłużyć L4 (nie ze względu na jakieś powikłania tylko myślał, że będę wolała jeszcze pobyć w domu), ale nie wzięłam (w pracy nie skupialam się tak bardzo na myśleniu o stracie).
 
Kochane
Jestem już po kolejnej weryfikacji

I beta 8 dpt 69.94
II beta 9 dpt 143.8
III beta 11 dpt 366.7 i progesteron 8.9

I dziś IV beta 13 dpt 801.9 progesteron 12.7

Mam brać lutinus 3x2 i duphaston 3x2

USG pęcherzykowe 18.04.

Dla świętego spokoju zrobię sobie jeszcze weryfikację w środę i spróbuję w miarę możliwości spokojnie poczekać tydzień do wizyty.
 
@shaggy ✊ za maleństwo:) niech pięknie rośnie i poprosimy foteczki:)
@oczekujaca2790 kochana pewnie wiele z nas Cię nie kojarzy ale miło nam będzie jak dasz nam znać czy już tulisz swoje maleństwo ? :)✊
@misis188 ✊✊za małego:) niech pięknie da się pomierzyc i żeby wszystko było w porządku !! ❤ foteczki poprosimy. :D
@ona232 @anuska130 dziewczyny kciuki za wasze maleństwa!! ✊✊✊✊ niech zostaną z Wami na najbliższe 9 miesięcy ! ❤❤ zaciskajcie nogi :)
@Ewelusia25 ✊✊ za bete !! Niech będzie to piękna ciążowa beta ! Czekamy na wiadomości ! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤
Dziękuję kochana. Beta zrobiona ale wyniki będą dopiero po 19 :(
 
reklama
Do góry