reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ladies, czy któraś miała łyżeczkowanie w szpitalu? Czy na następny dzień idzie się do pracy, czy się dostaje zwolnienie i trzeba poleżeć?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze, miejmy nadzieje ze już tym razem bedzie dobrze, ale niestety musisz wiedziec ze in vitro to troche taki labirynt, jedni znajduja wyjście już za pierwszym razem, a inni troche później. Ale kiedys napewno będzie dobrze.

Ale ładnie powiedziane.
[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli z 3 zapłodnionych do 5 doby przetrwały aż 2 to to jest super wynik. Jest spora selekcja naturalna do 5 doby.
A ze zapłodniła się tylko połowa to inna już sprawa

Pani dr koniczyna ma racje - to jest jak w naturze; dlatego kobiety nie zachodzą w ciąże w kaŻdym cyklu, bo jest selekcja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy stosowałyście jakąś specjalną dietę przed procedurą? Znalazłam w internecie coś takiego: Link do: Dieta podczas stymulacji do in vitro
Chciałabym jak najlepiej przygotować organizm do ivf ale nie wiem jak...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Czytałam to kiedyś. W trakcie stymulacji piłam odżywki białkowe takie dla sportowców. Starałam się jeść dużo orzechów, awokado, jajek, dużo dużo pić.
Teraz przed kolejną procedurą odstawiłam całkowicie gluten. Produkty mleczne bardzo mocno ograniczyłam - tyle co śmietana w zupie czy w sosie. Ale ja akurat mam wykazaną nietolerancję glutenu i mleka, więc odstawiłam żeby nie pogarszać stanów zapalnych w organizmie.
Mam wyciskarkę wolnoobrotową więc 2-3 razy w tygodniu mam zamiar robić bomby witaminowe owocowo-warzywne. Chyba tyle.
Nie ma co wariować. Racjonalna zdrowa dieta i bardziej sobie pomóc nie można.
 
Hej odebrałam wynik 0.22 czyli spada;( jak mi jest ***** źle miałam jeszcze ciut nadzieję że może coś się zmieni idę już jutro do pracy a czy ja mam ochotę tam iść hmm raczej nie miało to się inaczej skończyć;(((

Kochana nie łam się!!!! Będzie dobrze!!! Musimy to wszystkie przetrwać.
[emoji272][emoji255][emoji272][emoji272][emoji272][emoji254][emoji272][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję. - czy Pani już przestanie panikować?
[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]zobacz jak wszystko pięknie idzie [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przestanę się stresowac chyba jak urodzenia i lekarze dadzą 10 w apghar:)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry