reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak jak @misis188 pisze. Ja biorę i @dżoasia. Mi smakuje jak śluz ślimaka ;P Dżoasia woli pić jaki drinka ;D
Ciężko powiedzieć czy działa czy nie bo nie jestem mega systematyczna. Ale przy mojej endomendzie wyhodowałam 8 komórek i 5 się zapłodniło więc nie było mega kijowo.
Teraz będę brała znowu (bardziej systematycznie) to zobaczymy co z tego będzie.
Mniam brzmi apetycznie ten śluz ślimaka Hahhaha . W takim razie kupię i spróbuje
 
reklama
Też to sobie inaczej wyobrażałam, przed pierwszą procedura lekarka dawała nam ponad 30 procent szans. Do tego te ich wszystkie możliwości wspomagania. No to myslalam, że to w zasadzie nie ma prawa sie nie udać, jak nie za pierwszym to juz napewno za drugim razem, no maks trzecim. A jak narazie to nawet nie doszłam do etapu ciąży, nie mówiąc że w moim przypadku ciąża to takie minimum z minimum. Bo naturalnie bylam juz 3 razy w ciąży, a tu nawet ciąży nie ma, nie mówiąc o tym żeby była żywą i prawidlową ciążą.

Trzymam za Ciebie kciuki. I mimo tego że czasem różne myśli do głowy przychodzą, to wiem że nam sie uda.

@Tysiek777 to ile juz podejsc do inv masz za soba? Kurcze i naturalnie Ci sie udawalo a teraz nic.to dopiero bolesne.. Ale musimy wierzyc!
 
Tak jak @misis188 pisze. Ja biorę i @dżoasia. Mi smakuje jak śluz ślimaka ;P Dżoasia woli pić jaki drinka ;D
Ciężko powiedzieć czy działa czy nie bo nie jestem mega systematyczna. Ale przy mojej endomendzie wyhodowałam 8 komórek i 5 się zapłodniło więc nie było mega kijowo.
Teraz będę brała znowu (bardziej systematycznie) to zobaczymy co z tego będzie.
Kurcia a bierzesz tylko to czy coś jeszcze z tej seri sobie kupiłaś ??
 
Mniam brzmi apetycznie ten śluz ślimaka Hahhaha . W takim razie kupię i spróbuje
Mi to jak śluz slimaka nie smakowalo, bylo slodkie ale do przezycia. A herbatke z siana jak to @dzoasia nazwala:) robilam razem z herbatka z zurawiny i bylo calkiem.calkiem. tylko tego nie kupisz w kazdej.aptece tylko tam gdzie jest gyncentrum lub przez internet
 
Mi to jak śluz slimaka nie smakowalo, bylo slodkie ale do przezycia. A herbatke z siana jak to @dzoasia nazwala:) robilam razem z herbatka z zurawiny i bylo calkiem.calkiem. tylko tego nie kupisz w kazdej.aptece tylko tam gdzie jest gyncentrum lub przez internet
Mi to jak śluz slimaka nie smakowalo, bylo slodkie ale do przezycia. A herbatke z siana jak to @dzoasia nazwala:) robilam razem z herbatka z zurawiny i bylo calkiem.calkiem. tylko tego nie kupisz w kazdej.aptece tylko tam gdzie jest gyncentrum lub przez internet
No wlasniw się zastanawiałam czy u mnie gdzieś to kupie . Pojeżdżę i popytam . Mam taka jedna aptekę co ściąga mi wszystko co chce ale nie wiem czy to tez da radę .... zobaczymy .
 
Ale co mam temu lekarzowi powiedzieć że potrzebuje skierowniacze do jakieś to kliniki jak się to nazywa i jakie dokładnie badania lekarz mówi jakie badania czy rodzinny ma dac na te badania
Powiedz że staracie się o dziecko były poronienia itp i że chcecie skierowanie do poradni genetycznej w celu wykonania badań Kariotypu.
Najlepiej zadzwoń do Mastermed tam Panie w rejestracji wszystko wyjaśnią.
 
reklama
Do góry