reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzwonila dzis do mnie pani embriolog. Opowiedziala mi o moich maluchach. Ogolnie z 6 komorek zaplodnily sie 3. Ale jeden zarodkek w 3 dobie przestal sie rozwijac. Wiec zostaly 2. Sa to blastocysty 12 i 10 komorkowe. Pani mowi ze dobrze rokuja:) ale czemu az tyle odpadlo:(:( kurcze..nie zapytalam tylko czy przezyja rozmrazanie. Nie chce ich stracic:(
@NadziejaJest - kochana u nas z 5 ostał sie 1 ( nie został z nami) na moje pytanie czemu - odpowiedz - tak bywa- i tylko tyle
 
reklama
Ja mialam transfer w ten sam dzień co ty, dwa zarodki 5-cio dniowe, a bete będę robić w nadchodzący piątek.
Fajnie, że ktoś jest w podobnej sytuacji...Ja nie zdecydowałam się na dwa zarodki, zostawiłam sobie na drugie dziecko. Mieliśmy tylko dwa zarodki i nie chciałam, wykorzystywać wszystkich na raz. W takim razie ja również w piątek po pracy pojadę na badania;)))) Tysiek777, będzie dobrze, prawda?
 
Fajnie, że ktoś jest w podobnej sytuacji...Ja nie zdecydowałam się na dwa zarodki, zostawiłam sobie na drugie dziecko. Mieliśmy tylko dwa zarodki i nie chciałam, wykorzystywać wszystkich na raz. W takim razie ja również w piątek po pracy pojadę na badania;)))) Tysiek777, będzie dobrze, prawda?
Będzie dobrze, miejmy nadzieje ze już tym razem bedzie dobrze, ale niestety musisz wiedziec ze in vitro to troche taki labirynt, jedni znajduja wyjście już za pierwszym razem, a inni troche później. Ale kiedys napewno będzie dobrze.
 
Dziewczyny dzwonila dzis do mnie pani embriolog. Opowiedziala mi o moich maluchach. Ogolnie z 6 komorek zaplodnily sie 3. Ale jeden zarodkek w 3 dobie przestal sie rozwijac. Wiec zostaly 2. Sa to blastocysty 12 i 10 komorkowe. Pani mowi ze dobrze rokuja:) ale czemu az tyle odpadlo:(:( kurcze..nie zapytalam tylko czy przezyja rozmrazanie. Nie chce ich stracic:(
U mnie bylo tak samo. 6 komorek, 3 zarodki, przetrwaly dwa. Tylko ja miałam odrazu transfer. Tak logicznie patrząc, jesli dotrwaly do blastocyt to są na tylke silne żeby i zimowisko przetrwać. A dlaczego az tyle odpadlo? Tez bym chciala wiedziec. Pewnie powodów moze byc wiele, natura, słabsze komórki, a moze poprostu tak mialo byc.
 
Takie motto na dziś dla Nas o Nas
Screenshot_2018-04-09-10-20-33-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-09-10-20-33-1.png
    Screenshot_2018-04-09-10-20-33-1.png
    131,9 KB · Wyświetleń: 600
@shaggy ✊ za maleństwo:) niech pięknie rośnie i poprosimy foteczki:)
@oczekujaca2790 kochana pewnie wiele z nas Cię nie kojarzy ale miło nam będzie jak dasz nam znać czy już tulisz swoje maleństwo ? :)✊
@misis188 ✊✊za małego:) niech pięknie da się pomierzyc i żeby wszystko było w porządku !! ❤ foteczki poprosimy. :D
@ona232 @anuska130 dziewczyny kciuki za wasze maleństwa!! ✊✊✊✊ niech zostaną z Wami na najbliższe 9 miesięcy ! ❤❤ zaciskajcie nogi :)
@Ewelusia25 ✊✊ za bete !! Niech będzie to piękna ciążowa beta ! Czekamy na wiadomości ! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤

Dziewczynki powodzenia na wizytach:)
Miłego dnia:)
 
reklama
Looo matko...wez tu teraz wytrzymaj bez jedzenia 3...4 h...jak Kropek ciagle glodny:errr:
No ale co zrobic...chyba musimy dac rade...
Dzięki:happy:
Nic się strasznego nie stanie jak raz jeden się pomyliłaś i zapomniałaś jeśli dawk nie duża. Z tym jedzeniem chodzi o to ze lepiej się lek wchłania na czczo i jak po nim nie jesz od razu
 
Do góry