reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@shaggy ✊ za maleństwo:) niech pięknie rośnie i poprosimy foteczki:)
@oczekujaca2790 kochana pewnie wiele z nas Cię nie kojarzy ale miło nam będzie jak dasz nam znać czy już tulisz swoje maleństwo ? :)✊
@misis188 ✊✊za małego:) niech pięknie da się pomierzyc i żeby wszystko było w porządku !! ❤ foteczki poprosimy. :D
@ona232 @anuska130 dziewczyny kciuki za wasze maleństwa!! ✊✊✊✊ niech zostaną z Wami na najbliższe 9 miesięcy ! ❤❤ zaciskajcie nogi :)
@Ewelusia25 ✊✊ za bete !! Niech będzie to piękna ciążowa beta ! Czekamy na wiadomości ! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤
Przylaczam.się do zyczen kochane❤
✊✊✊ za bety, transfery i piekne widoczki:)
Ja sama mam wizyte dopiero popołudniu a zdjecia wrzuce wieczorem
 
reklama
Co by nie bylo , ze ja z tych nawiedzonych , do 15 roku zycia mieszkalam na wsi - ale u Nas zwierzeta były traktowane narmalnie. Koty , psy w domu , swinka chdzaca luzem po podworku. Dziadek wszystkie zwierzaki wołał po imieni. Ja chyba w wieku 10 lat dopiero skojarzyłam , ze króliki nie uciekły znowu - tak nam wmawiał wujek - tylko je zjadali. Ja od małego tylko drób - jak to mój mąż mawia - bo qurwa kurczaki to samobójstwo popełniają dla mnie bym mogła je czasami zjeść ihaihaihaihaaa
 
Hej kochane...pytanie do tych co biora eutyrox...:sorry:
Wstala taka zaspana tepa dzida i pomylila eutyrox z duphastonem...i wzielam poltorej tabletki dupka zamiast eutyroxu...zorientowalam aie po sniadaniu jak poszlam wziąść witaminy i wlasnie dupka...:szok:
Pytanie...kiedy najwczesniej moge wziasc eutyrox...pewnie musze sie przeglodzic:hmm:...mysle zeby wziasc przed obiadem...dobrze bedzie?? :confused:

Mi lekarka mówiła, że przed wzięciem euthyroxu trzeba być bez jedzenia przez ok 3-4 godziny, po wzięciu trzeba odczekać 30 min zanim coś się zje
 
A Ty @marg88 jak sie czujesz???
Ty to dopiero melisy wypijesz...do 17 kwietnia ;-) ;)
Nie już przestałam pić :) tylko chwilami jak mi juz mocniej odbija to sobie pije, boje sie jak cholera, chociaz staram się być spokojna. Boli mnie czesto brzuch ale to chyba bardziej skora brzucha przez te zastrzyki.
Ulotki i ja wyrzucilam więc nie pomogę :) a dupkiem sobie napewno nie zaszkodzisz bo ja brałam i po dwa na raz.
Ja czuję się w miarę, chwilami mnie mdli ale najczesciej jak długo nie jem. Jak syn w szkole to głównie leżę a później też w miarę możliwości odpoczywam.
 
Hej kochane...pytanie do tych co biora eutyrox...:sorry:
Wstala taka zaspana tepa dzida i pomylila eutyrox z duphastonem...i wzielam poltorej tabletki dupka zamiast eutyroxu...zorientowalam aie po sniadaniu jak poszlam wziąść witaminy i wlasnie dupka...:szok:
Pytanie...kiedy najwczesniej moge wziasc eutyrox...pewnie musze sie przeglodzic:hmm:...mysle zeby wziasc przed obiadem...dobrze bedzie?? :confused:
Po 6 h

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane czy któraś z was robiła badanie progesteronu w diagnostyce, przy szpitalu? Najlepiej Wrocław? Interesuje mnie po jakim czasie są wyniki? Czeka mnie jutro wyjazd służbowy i jutro muszę zrobić badanie bo na środę na 7.40 muszę mieć już wynik :( :( :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi kubki smakuje wariujaaaaa szczypiorek smakoal mi dzisiaj jak żółtko z jajka gzie jadłam go z wędlina i ogórkiem:/ Masakra

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam transfer w ten sam dzień co ty, dwa zarodki 5-cio dniowe, a bete będę robić w nadchodzący piątek.
Fajnie, że ktoś jest w podobnej sytuacji...Ja nie zdecydowałam się na dwa zarodki, zostawiłam sobie na drugie dziecko. Mieliśmy tylko dwa zarodki i nie chciałam, wykorzystywać wszystkich na raz. W takim razie ja również w piątek po pracy pojadę na badania;)))) Tysiek777, będzie dobrze, prawda?
 
reklama
Dziewczyny dzwonila dzis do mnie pani embriolog. Opowiedziala mi o moich maluchach. Ogolnie z 6 komorek zaplodnily sie 3. Ale jeden zarodkek w 3 dobie przestal sie rozwijac. Wiec zostaly 2. Sa to blastocysty 12 i 10 komorkowe. Pani mowi ze dobrze rokuja:) ale czemu az tyle odpadlo:(:( kurcze..nie zapytalam tylko czy przezyja rozmrazanie. Nie chce ich stracic:(
 
Do góry