reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak wiesniaki sergeguja smieci? Na te co sie pali w dzien i na te co sie pali w nocy...
Moi warszawscy szanowni sąsiedzi z osiedla nie lepsi. Co widać po okolicznych laskach :( :( :( i śmietniku. Osiedle niby segreguje bo tak taniej. Na „zwykle” czyli mokre, szkło i „suche” gdzie się wrzuca papier, plastik metal. I co? Pewnie się domyślacie... ja już nawet nie mówię o tych co nie segregują dokładnie bo im się nie chce i wrzucają wszystko jak leci do zwykłych śmieci. Ale kurna zasyfiają te posegregowane jakimiś brudami. I notorycznie wrzucają tam stare ciuchy, buty (???) mimo ze przed osiedlem stoi kontener na ubrania. I styropian... notorycznie. A wielkie kartony idą do zwykłych śmieci mimo ze pojemnik na te suche tylko dwa metry dalej. Ostatnio przyłapałam kolesia co wywalał karton po lodowce do zwykłych. Kuzwa mać, jeszcze zrozumiem tych leni co im się nie chce myć kubeczków po jogurcie i innej drobnicy. Ale jak można wielgachna karton co go nie trzeba w żaden sposób oczyszczać i wynosi się go specjalnie, nie zmieszany z innymi śmieciami... No. Jak tak8 kartom nożna wpieprzyc do tych zwykłych. Nóż się w kieszeni otwiera... oczywiscie opierdolilam, to mi się tłumaczył ze on nie wiedział. Ja na to ze jak nie wiedział jak wielka kartka wołami wydrukowana i w kolorze od 3 lat na wejściu do smietnika wisi. I w dodatku każdy śmietnik podpisany. I poradziłam żeby się udał do specjalisty jak ma taki problem z oczyma albo z czytaniem ze zrozumieniem...
 
Ostatnia edycja:
Haha juz wiem.kogo bede.meczyc w przyszlosci jak mi sie zachce kielbachy z grila:D daleko ta dzialka? Dojade rowerem?:D :D
No od Ciebie to bedzie kawalek, jeszcze musisz doliczyc ok 12km od lodow, na ktorych wczoraj bylas, trasa na Oswiecim [emoji4] oczywiscie zapraszam na kielbe [emoji1] jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, to otwarcie sezonu grilowego na swoim zrobimy w lecie 2020 [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane...pytanie do tych co biora eutyrox...:sorry:
Wstala taka zaspana tepa dzida i pomylila eutyrox z duphastonem...i wzielam poltorej tabletki dupka zamiast eutyroxu...zorientowalam aie po sniadaniu jak poszlam wziąść witaminy i wlasnie dupka...:szok:
Pytanie...kiedy najwczesniej moge wziasc eutyrox...pewnie musze sie przeglodzic:hmm:...mysle zeby wziasc przed obiadem...dobrze bedzie?? :confused:
 
reklama
Do góry