reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powodzenia dzisiaj!
@anuska130 przygarnij kropka i nie puszczaj:)

Ktos betuje? Testuje?

Wszystkim milego dnia:)

A ja w koncu do roboty... no i @ przylazla... i znowu pusty cykl... zebym to przynajmniej miala w planach wymienianie mebli w sypialni to by byla jakas nadzieja, a tak to trza zapitalac, nie ma rady:p
 
reklama
U mnie jest super, ale my celowo szukaliśmy działki daleko od ruchliwej ulicy ;) nigdy w życiu nie wróciłabym do miasta [emoji173]️ A sąsiadów mamy świetnych, większość to mieszczuchy które się wyprowadziły jak my, ale lokalni też są spoko ;) ja to w ogóle mam wrażenie że dopiero po przeprowadzce ma wieś zaczęłam tak naprawdę żyć... ale ja uwielbiam grzebać w ogrodzie i to chyba dlatego.



Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
U nas mocno sielankowo, cisza i spokoj, pod lasem, obok stadnina koni, w cieple dni konie wypasane za naszym przyszlym plotem [emoji7] tak jak piszesz daleko od drogi, obok tylko trzy dzialki do kupienia, jedna juz sprzedana i z tego co wiem sasiedzi mlodsi od nas, mlode malzenstwo z dzieckiem, aktualnie na emigracji w Niemczech, ale wkrotce wroca (zarabiaja na dom).
Jedyne co mi w tych naszych planach przeszkadza to, ze bede musiala ruszac sie z domu do pracy (kredyty sie same nie splaca) [emoji16][emoji1] i caly czas kminie co by tu zrobic zeby moc pracowac w domu [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia dzisiaj!
@anuska130 przygarnij kropka i nie puszczaj:)

Ktos betuje? Testuje?

Wszystkim milego dnia:)

A ja w koncu do roboty... no i @ przylazla... i znowu pusty cykl... zebym to przynajmniej miala w planach wymienianie mebli w sypialni to by byla jakas nadzieja, a tak to trza zapitalac, nie ma rady:p

Zawsze można pojechać na testy do ikea:). Dodatkowa adrenalina może pobudzi owulację:D:p
 
U nas mocno sielankowo, cisza i spokoj, pod lasem, obok stadnina koni, w cieple dni konie wypasane za naszym przyszlym plotem [emoji7] tak jak piszesz daleko od drogi, obok tylko trzy dzialki do kupienia, jedna juz sprzedana i z tego co wiem sasiedzi mlodsi od nas, mlode malzenstwo z dzieckiem, aktualnie na emigracji w Niemczech, ale wkrotce wroca (zarabiaja na dom).
Jedyne co mi w tych naszych planach przeszkadza to, ze bede musiala ruszac sie z domu do pracy (kredyty sie same nie splaca) [emoji16][emoji1] i caly czas kminie co by tu zrobic zeby moc pracowac w domu [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Zajmij się hodowlą eco baranów:) :p
 
A się spodobało :rofl2::rofl2::rolleyes::D
Czytam,czytam i nic se z tego nie robiem:tak::tak::tak::p
Statystycznie u mnie się nic nie zgadza -wiec I w tym temacie dam radę :D:D:D
Bo jak nie ja to Ktoooooooooo oooooo ooooo????:D:p:D
A się spodobało :rofl2::rofl2::rolleyes::D
Czytam,czytam i nic se z tego nie robiem:tak::tak::tak::p
Statystycznie u mnie się nic nie zgadza -wiec I w tym temacie dam radę :D:D:D
Bo jak nie ja to Ktoooooooooo oooooo ooooo????:D:p:D
:-) :)
 
reklama
Do góry