reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam stwierdzona OO ostatnie badania dwa lata temu robiłam wyedy wynik homa nie był jakiś wysoki ale ponad normę i wtedy dostałam gluko, a lekarz twierdzi ze w Polsce nie ma badań ze metformina pomaga w ciazy
Bo w Polsce takich badań nie ma. Chodze regularnie do endokrynologa który dużo mi pomógł i od początku mi tłumaczył, że to nie szkodzi dziecku, że można brać ale ginekolodzy nie chcą bo ten lek nie jest na liście dozwolnych w ciąży czy jakoś tak. Ja odstawiłam ale gdzieś w polowie II trymestru. Pogadaj z doktorkiem zawsze mozesz tabletke na pół ciachać.
 
A jak to wygląda wizytą u niego proszę powiedz mi ile taką wizytą kosztuje co on robi jakie to koszty ile to wszystko trwa ???
Kochana ja byłam tez u niego wyślę ci moj paragon ile ja zapłaciłam
 

Załączniki

  • 148213E2-F83C-4D30-BCC7-1B62C4C3485D.jpeg
    148213E2-F83C-4D30-BCC7-1B62C4C3485D.jpeg
    609,1 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry