reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia a Ty sie nie zdecydujesz na program? Bo to na prawdę wychodzi duzo taniej i plus ze masz wszystkie wizyty za darmo. Szkoda ze za pierwszym razem nie zdecydowalas sie bo by Cie to kosztowalo duzo mniej.
 
reklama
@Kurcia a Ty sie nie zdecydujesz na program? Bo to na prawdę wychodzi duzo taniej i plus ze masz wszystkie wizyty za darmo. Szkoda ze za pierwszym razem nie zdecydowalas sie bo by Cie to kosztowalo duzo mniej.
Ja wlasnie rozumiem co to icsi i imsi. Ale nie rozumiem co robi imsi+msome. Bo myslalam ze juz samo imsi to wybor plemnika o super budowie a tu jeszcze msome. Ale moze nie trzeba tego rozumiec ino brac...
Nie wiem czy teraz program ma sens. Moglam brac ostatnio.
Koszty nie sa jakies mega wieksze bo to okolo 800-1000zl w porownaniu programu i bez programu (tyle co za wizyty, bo sama procedura sie miesci w 6-7tys bez programu). Ale zal mi troche tej ewentualnej 3 gratisowej procedury... a z drugiej strony nie wiem czy jakby nie wychodzilo 2 razy w jednej klinice to bym jej nie zmienila... nie dlatego ze mam cos do zarzucenia ale moze dla swiezszego spojrzenia. Sama nie wiem. Musze to przemyslec bo jestem w kropce.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie rozumiem co to icsi i imsi. Ale nie rozumiem co robi imsi+msome. Bo myslalam ze juz samo imsi to wybor plemnika o super budowie a tu jeszcze msome. Ale moze nie trzeba tego rozumiec ino brac...
Nie wiem czy teraz program ma sens. Moglam brac ostatnio.
Koszty nie sa jakies mega wieksze bo to okolo 800-1000zl w porownaniu programu i bez programu (tyle co za wizyty, bo sama procedura sie miesci w 6-7tys bez programu). Ale zal mi troche tej ewentualnej 3 gratisowej procedury... a z drugiej strony nie wiem czy jakby nie wychodzilo 2 razy w jednej klinice to bym jej nie zmienila... nie dlatego ze mam cos do zarzucenia ale moze dla swiezszego spojrzenia. Sama nie wiem. Musze to przemyslec bo jestem w kropce.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje ze teraz sie uda ale jeslubys w razie w chciala zmienic klinike no to faktycznie teraz nie ma sensu.
 
Jeszcze to przemysle i na pewno zasiegne jeszcze u Ciebie porady na ten temat.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jakbys chciala wiedziec dokładnie co i jak to Ci moge umowe wyslac ale z tego co kojarzę to nie mozna jej zerwac jakbys chciala klinike zmienic i zeby Ci czesc kasy oddali a jesli sie uda za pierwszym razem to czesc kwoty Ci zwracaja ale juz nie pamietam ile bo my wykorzystalismy 2 procedury. Ja mialam mnostwo wizyt wiec jak dls mnie program byl super plus prowadzenie ciazy dodo 12 tygodnia. No szkoda ze od razu go nie wzieliscie ake teraz to i tak musztarda po obiedzie.
 
Hej :)..byłam dzisiaj w Mławie, żeby osobiście odebrać wynik, a tam okazuje się, że ktoś przekazał złe informacje Paulince P I mój prawdziwy wynik to 510,2 - 11 dpt. Tez nie jest źle, ale byłam bardzo zdenerwowana. Okazuje się, że w Żurominie mieli awarię i Toruń się tym zajął. I jak tu się nie denerwować...
Najwazniejsze ze beta wysoka [emoji173] a zamieszania w lab lepiej nie komentowac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze to cos mu posciemniaj moze? Ja czasem tylko swojemu mowie: zapisalam nas tu na wtedy i wtedy. Wez sobie urlop:D
Asia dobrze mowi. Moze trzeba Twojego M postawic przed faktem dokonanym? Zebyscie chociaz pojechali na jedna wizyte zobaczyli jak Wam sie bedzie rozmawialo z innym lekarzem w innej klinice..?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana,
Bardzo mi przykro :(((( to był pierwszy raz???
Nie chcę Cię uspokajać bo wiem jak ch..... się czujesz, ale mi pan doktor powiedział, że takie rzeczy się zdarzają z tym jajem pustym i z ciążą biochemiczną i za drugim razem po prostu może być wszystko dobrze. Tak też jest w naturze, że jak się trafi zarodek genetycznie słaby nasze ciała odrzucają.
Miałyśmy pecha.....

Ja też mam kijowy dzień.....
U mnie się teraz okazało, że podwójnego pecha mam - bo puste jajo okazało się waleczne bez leków i dwoma błędnymi zarodkami ledwo dyszącymi ;( często jest tak, że jednak ten jeden zarodek jest ok, a u mnie oba błędne, wcześniej to było tylko puste jajo....

Strasznie nie chce isc do szpitala (boje się mechanicznej interwencji), ale jeśli do przyszłego tygodnia nie poronie to już nie można ryzykować.

Ale trzeba to jak najszybciej załatwić i szykować się na następne poprawne jajeczka. ;))))))

Walczymy dalej!!!!!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Biedroneczko badz dzielna [emoji11] [emoji11] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry