reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a mam pytanie a może za wcześnie dzisiaj pojechałam na ta krew ostatnio oddawalam o 10:30 dzisiaj już o 8 oddałam może jeszcze wzrosnąć jak sądzicie był tu taki przypadek ze urosła??? Może muszę jeszcze wierzyć com o tym sądzicie
Kochana chcialabym napisac co innego ale ona jednak spadła,nie urosła nic:(
 
Jesuuu wpoerdzielilam dzis 4 paczki. Czy ja jestem normalna?!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
@anett96 - tak jesteś normalna - ja wczoraj tak te sushi zeżarlam az brzuch bolał - jak to @Biedroneczka83 napisała - polak tak ma:p
Kochana , a tak naprawde - to olej to - widcznie organizm Twój poczebowal tych pączusiów - dobre były ? :confused2:o_O
 
Dziewczyny smigam spaciu spokojnej nocki ja jutro jadę z rana na drugą betę tylko że do polczyna do szpitala z M tym razem a dzisiaj przez tel tylko byllo:" po co ***** zrobiłaś dzisiaj" tak się wkurzył bo mieliśmy pierwsza robić jutro :) dobranoc kochane :*

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@anett96 - tak jesteś normalna - ja wczoraj tak te sushi zeżarlam az brzuch bolał - jak to @Biedroneczka83 napisała - polak tak ma:p
Kochana , a tak naprawde - to olej to - widcznie organizm Twój poczebowal tych pączusiów - dobre były ? :confused2:o_O
Ja wczoraj tez to sushi prawie do cofki[emoji16][emoji16]
Dobreeee

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane dziewczyny skarbnico wiedzy czy jest ktoś na grupie kto będąc w ciazy brał metę ? Przez cała ciąże ? Jakie zdanie na ten temat maja wasi lekarze ? Js biorę metę id 2 lat glukophage 750xr mam IO jak wiecie udali ni się pozytywna beta czekam na wizytę ❤️ Ale na weryfikacji w 10dpt w klinice pani dr kazała mi odstawić metę z dnia na dzień oczywiście js prosiłam i powiedziała ze po usg odstawiamy ... niewiem co robić
 
Do góry