reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana,
Bardzo mi przykro :(((( to był pierwszy raz???
Nie chcę Cię uspokajać bo wiem jak ch..... się czujesz, ale mi pan doktor powiedział, że takie rzeczy się zdarzają z tym jajem pustym i z ciążą biochemiczną i za drugim razem po prostu może być wszystko dobrze. Tak też jest w naturze, że jak się trafi zarodek genetycznie słaby nasze ciała odrzucają.
Miałyśmy pecha.....

Ja też mam kijowy dzień.....
U mnie się teraz okazało, że podwójnego pecha mam - bo puste jajo okazało się waleczne bez leków i dwoma błędnymi zarodkami ledwo dyszącymi ;( często jest tak, że jednak ten jeden zarodek jest ok, a u mnie oba błędne, wcześniej to było tylko puste jajo....

Strasznie nie chce isc do szpitala (boje się mechanicznej interwencji), ale jeśli do przyszłego tygodnia nie poronie to już nie można ryzykować.

Ale trzeba to jak najszybciej załatwić i szykować się na następne poprawne jajeczka. ;))))))

Walczymy dalej!!!!!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie przykra sytuacja...

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry