reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety wynik jest 10.99 czyli spadkowa czyli drugi raz dostałam w pysk od losu ;(

Przykro mi:(
Coś nie pozwala tym Twoim bąblom zostać z Tobą. Kiedy ostatnio miałaś histeroskopię? Może masz duże zrosty (trochę tych zabiegów miałaś w przeszłości), albo jakąś infekcję. No i immunologię sprawdzić warto.
Trzymaj się.
 
reklama
My na razie w ogóle nie działamy. Lekarz nam nie zlecił nowych badań i kazał się zgłosić na podejście numer dwa w maju. Nie byliśmy niestety nigdzie. Mąż się uparł,że dajemy tej klinice jeszcze jedną szansę,chociaż robię podchody żeby skusić go na GC,ale to osiołek taki jest. :crazy:
Kurcze to cos mu posciemniaj moze? Ja czasem tylko swojemu mowie: zapisalam nas tu na wtedy i wtedy. Wez sobie urlop:D
 
My na razie w ogóle nie działamy. Lekarz nam nie zlecił nowych badań i kazał się zgłosić na podejście numer dwa w maju. Nie byliśmy niestety nigdzie. Mąż się uparł,że dajemy tej klinice jeszcze jedną szansę,chociaż robię podchody żeby skusić go na GC,ale to osiołek taki jest. :crazy:

video-bimbo ;) wiadomo, ze to my jesteśmy szyją, dasz radę go przekonać, skoro Ty jesteś w 100% pewna, ze tak chcesz zrobić ;)
Powodzenia!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie forumowiczki
. Jesteśmy z mezem po drugim nieudanym transferze dwóch zarodków w pierwszej procedurze ivf. Nasza sytuacja jest dość skomplikowana gdyż i mąż ma problemy z nasieniem a ja bez jednego jajowodu. Jak sobie radziłyście z niepowodzeniami? I ile razy probowałyście? Pozdrawiam serdecznie
Ja jestem w ciąży po 4 transferze. Pierwsza procedura dwa nieudane transfery, druga procedura i drugi transfer szczęśliwy, dziś 22 tc. Trzeba walczyć! Jednym udaje się szybciej,innym wolniej ale się udaje.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry